Back to Question Center
0

Зупиніть спам-ботів з Semalt

1 answers:

Важливо блокувати поганий трафік, який перешкоджає досягненню вашого сайту та показом фальшивих переглядів у вашому Google Analytics. Перш за все, ви повинні зрозуміти, чи відбувається трафік від Google, або боти. Якщо ви бачите несподіваний приріст трафіку, є ймовірність, що це не є законним, оскільки ви не зробили правильну роботу з SEO. У Google Analytics ви повинні відвідати розділ "Джерела трафіку" та перевірити якість трафіку, а також IP-адреси. Веб-сканери, роботів або автообновлювачі: ви можете назвати їх будь-яким іншим, але не можете нехтувати тим, що програмне забезпечення використовує Всесвітню мережу так само, як справжні люди. На жаль, вони не надають переваг вашим веб-сайтам і лише прикидаються, що вони подібні до людей, що дають вам багато поглядів. З іншого боку, це може бути неможливим, щоб хтось мав велику кількість трафіку на своєму веб-сайті через високу конкуренцію. Ви можете впоратися з вашими зусиллями, отримавши боти, які можуть де-індексувати ваш сайт у результатах пошуку . Google шукає лише посилання та сторінки, які надають користувачам справжню та достовірну інформацію. Якщо у вас багато спамботів, які виглядають як справжні люди, ви повинні шукати рішення на форумах, де часто обговорюються анти-спам-дії. І якщо ви втомилися від невидимих ​​роботів, боти та шкідливі програми розробляються таким чином, щоб вони давали змогу переглядати сторінки, підроблені звернення та, можливо, кліки партнерських посилань, не дозволяючи генерувати реальні потенційні клієнти.

На щастя, можна позбутися ботів і спаму, маючи на увазі кілька важливих речей. У зв'язку з цим, Макс Белл, менеджер по роботі з клієнтами Semalt , пропонує вам розглянути наступні поради:

Проблема з ботами

Ви можете зрозуміти справжню проблему ботів лише при розгляді деяких прикладів..Першим прикладом є те, що якщо у вас є боти Google, вони, як правило, призначені для того, щоб надати людям подібні перегляди сторінок. Ви також можете страждати від ботів, які призначені для того, щоб змусити вас оновлювати свої веб-сторінки. Вони обидва відвідують ваші сайти, збільшуючи завантаження трафіку та аналітики. Вони мають високий показник відмов та проводять низький час на веб-сторінках. Єдина відмінність між цими двома ботами полягає в тому, що боти Google роблять щось корисне, передаючи дані назад для індексування ваших сайтів, тоді як оновлені боти значною мірою роздувають вашу статистику трафіку, ставлячи під загрозу ваші партнерські програми. Таким чином, дуже важливо ідентифікувати ботів і запобігти їх якнайшвидше. Вам не потрібно багато чого робити, оскільки Google надає безліч програм і інструментів для полегшення роботи. Спамери можуть блокувати свої боти протягом деякого часу, але блокування на вашому боці має бути постійним для кращого результату.

Блокування руху небажаного бота

Ви можете заблокувати небажаний трафік бота з файлами .htaccess. Якщо ви блокуєте боти в цих файлах, ви зможете покращити загальну ефективність вашого веб-сайту. Використовуючи цей метод, ви можете блокувати лише ті боти, які можна ідентифікувати та відомі як спамботи. Якщо боти ідентифікують себе як законних користувачів, вам краще заблокувати їх IP-адреси якомога раніше. Ви не можете заблокувати всі боти, доки не визначите їхні IP-адреси та не налаштуйте параметри в веб-хості.

Іншим способом є блокування роботів, використовуючи файли .htaccess. Важливо також заблокувати якомога більше IP-адрес, або замінити небезпечні IP-адреси безпечними. Якщо ви - користувач WordPress, ви маєте справитись із поганим трафіком ботів, оскільки це платформа, в якій хакери атакують файли у великій кількості. Ви можете редагувати файл .htaccess та вставляти різні коди, щоб залишатися в безпеці в Інтернеті Source .

November 29, 2017