Back to Question Center
0

Зловмисні боти - Semalt надає поради щодо виправлення проблеми

1 answers:

Олександр Пересунко, менеджер з успішності клієнтів Semalt , зазначив, що цифрова трансформація різко змінила спосіб ведення бізнесу, а також наш спосіб життя. Завдяки технології смартфонів і ноутбуків, а також глобального проникнення в Інтернет, більше 3 мільярдів людей використовують Інтернет, щоб спілкуватися зі своїми друзями. Крім того, онлайн-магазини та бронювання авіаквитків стали невід'ємною частиною сучасного життя.

Автоматизовані інтернет-програми

Автоматизовані інтернет-програми, які також відомі як боти, були створені з різних причин. Деякі з них добре, а інші погані. Хороші з них включають в себе соціальні медіа-боти, пошукових ботів, агрегаторних ботів та інші. Зловмисні або погані боти були створені хакерів, щоб викрасти вашу особисту інформацію та виконувати автоматичні завдання на ваших комп'ютерних пристроях.

Позбутися від фальшивих реєстрацій

Деякі з їх функцій створюють фальшиві реєстрації, збирають особисту інформацію, знімають вміст, продукти та ціни, створюючи непотріб для вас під час бронювання та продажу онлайн-квитків тощо. Така марнотратна діяльність нескінченна, і її треба запобігти всіма засобами..Наприклад, якщо ви використовуєте онлайн-бізнес, ви, ймовірно, пошкодите ваш веб-сайт, якщо ви постійно атакуєте поганими ботами. Хакери та конкуренти можуть бути припинені шляхом блокування їх IP-адрес.

Аналіз серверних журналів

Журнали серверів Apache, NGINX та ISS можна аналізувати вручну для виявлення шкідливих дій та ботів ваших веб-сторінок. Кожен раз, коли журнал експортується в електронну таблицю, потрібно створити стовпці для ідентифікації IP-адреси та агента користувача. Коли ви визначите обидва, їх буде легко заблокувати один за іншим. Крім того, ви можете ізолювати ці IP-адреси та блокувати їх із веб-переглядачів, зокрема брандмауера. Це трудомісткий процес і може споживати кілька годин, але результати є неймовірними і не відповідають вашим очікуванням.

Показано CAPTCHA

Показати CAPTCHA як ботам, так і реальним людям, щоб захистити ваш сайт від хакерів. Це одна з найбільш поширених і несподіваних методів блокування поганих ботів і роботів на всіх ваших релевантних сторінках. CAPTCHA слід показувати всім людям або ботам, які відвідують ваш веб-сайт без вашого дозволу.

Robots.txt

Це одна з основних помилок, зроблених різними веб-майстрами, це налаштування robots.txt на Заборонити URL-адреси, вважаючи, що сканери та боти, хороші чи погані, не будуть перетинатися через їх веб-сайти. Не можна було б сказати, що цей метод займе багато часу, але результати завжди чудові. Ви можете позбутися ботів, змінюючи параметри в текстових файлах. Коротше кажучи, слід налаштувати файл robots.txt, щоб зупинити скребки з крадіжки вашого веб-вмісту та статей Source .

November 29, 2017