Back to Question Center
0

Зловмисні боти - Semalt надає поради щодо виправлення проблеми

1 answers:

Олександр Пересунко, менеджер з успішності клієнтів Semalt , зазначив, що цифрова трансформація різко змінила спосіб ведення бізнесу, а також наш спосіб життя. Завдяки технології смартфонів і ноутбуків, а також глобального проникнення в Інтернет, більше 3 мільярдів людей використовують Інтернет, щоб спілкуватися зі своїми друзями. Крім того, онлайн-магазини та бронювання авіаквитків стали невід'ємною частиною сучасного життя.

Автоматизовані інтернет-програми

Автоматизовані інтернет-програми, які також відомі як боти, були створені з різних причин. Деякі з них добре, а інші погані. Хороші з них включають в себе соціальні медіа-боти, пошукових ботів, агрегаторних ботів та інші - data keluaran togel honkong. Зловмисні або погані боти були створені хакерів, щоб викрасти вашу особисту інформацію та виконувати автоматичні завдання на ваших комп'ютерних пристроях.

Позбутися від фальшивих реєстрацій

Деякі з їх функцій створюють фальшиві реєстрації, збирають особисту інформацію, знімають вміст, продукти та ціни, створюючи непотріб для вас під час бронювання та продажу онлайн-квитків тощо. Така марнотратна діяльність нескінченна, і її треба запобігти всіма засобами..Наприклад, якщо ви використовуєте онлайн-бізнес, ви, ймовірно, пошкодите ваш веб-сайт, якщо ви постійно атакуєте поганими ботами. Хакери та конкуренти можуть бути припинені шляхом блокування їх IP-адрес.

Аналіз серверних журналів

Журнали серверів Apache, NGINX та ISS можна аналізувати вручну для виявлення шкідливих дій та ботів ваших веб-сторінок. Кожен раз, коли журнал експортується в електронну таблицю, потрібно створити стовпці для ідентифікації IP-адреси та агента користувача. Коли ви визначите обидва, їх буде легко заблокувати один за іншим. Крім того, ви можете ізолювати ці IP-адреси та блокувати їх із веб-переглядачів, зокрема брандмауера. Це трудомісткий процес і може споживати кілька годин, але результати є неймовірними і не відповідають вашим очікуванням.

Показано CAPTCHA

Показати CAPTCHA як ботам, так і реальним людям, щоб захистити ваш сайт від хакерів. Це одна з найбільш поширених і несподіваних методів блокування поганих ботів і роботів на всіх ваших релевантних сторінках. CAPTCHA слід показувати всім людям або ботам, які відвідують ваш веб-сайт без вашого дозволу.

Robots.txt

Це одна з основних помилок, зроблених різними веб-майстрами, це налаштування robots.txt на Заборонити URL-адреси, вважаючи, що сканери та боти, хороші чи погані, не будуть перетинатися через їх веб-сайти. Не можна було б сказати, що цей метод займе багато часу, але результати завжди чудові. Ви можете позбутися ботів, змінюючи параметри в текстових файлах. Коротше кажучи, слід налаштувати файл robots.txt, щоб зупинити скребки з крадіжки вашого веб-вмісту та статей.

November 29, 2017