Back to Question Center
0

Збільшити кількість послідовників та покращити взаємодію з цими порадами Twitter від Semalt

1 answers:

Френк Абаньяле (Frank Abagnale), менеджер з успішності замовника Semalt , зазначає, що основними причинами чуття Twitter є:

  • Залучення інших та забезпечення фактичної цінності
  • Використовуючи підхід, який нагадує той, який ви приймете в реальній ситуації
  • Немає спаму
  • Виховання значних відносин

Ці первинні ідеї колосально корисні для забезпечення роботи Twitter для вас.

1. Слідом за іншими замість

Я регулярно приймав пораду Twitter про те, що особа повинна слідувати всім, хто слідкує за ним чи її. Я виявив невеликий варіант, який, як видається, чудово функціонує для мене: у варіанті зазначається, що слід дотримуватися облікових записів, які представляють інтерес.

2 - asciugacapelli a parete per piscine. Життєвий підхід до проходження людей в Twitter

У випадку, якщо вам потрібно сприяти підприємству з використанням Twitter, вам потрібно мати на увазі наступні три речі, щоб виконати цю ідею: повідомлення, зацікавлення, а також досягнення.

3..Спільний доступ до заклику до дії

Одного разу людина може мати можливість взаємодіяти з людьми та обговорити з вашою спільнотою чудові речі, що відбуваються на вашому веб-сайті. Вам не потрібно бути боязким з маркетингом.

У випадку, якщо вас не надихнув певний вміст у певній обліковій системі Twitter, у вас немає підстав для подальшого перегляду. На шавці, що читачі зацікавлені у вашій публікації, вони продовжують стежити за вами і незабаром перетвориться на звичайних читачів.

4. Розповсюдження товару та контенту через веб-мережеві платформи

Просування вмісту прямо пов'язане з тим, що пропонують певний стимул для ваших послідовників та взаємодію через дивовижний вміст. Якщо публікація на вашому сайті складається з унікального вмісту, не соромтеся вводити вхідний виклик до дії.

5. Інфузори

Незважаючи на те, що більшість професіоналів у соціальних мережах наказують вам взаємодіяти з впливовими особами з метою досягнення більшої довіри, а також послідовників, на практиці це дуже складне завдання! Інфлюентори надзвичайно зайняті частіше, ніж немає, і вони, швидше за все, відповідають сотням твітів щодня.

6. Забути вашу хронологію

Якщо ви використовуєте Twitter як індивідуальну онлайнову платформу, вам потрібно буде переконатися, що ваша шкала часу є безладною і чистою. Якщо вам потрібно отримати величезну кількість послідовників Twitter, вам доведеться починати слідування величезної кількості людей, і ваша шкала буде суттєво зростати.

November 29, 2017