Back to Question Center
0

Запитайте Semalt Експерт: те, що Google Benchmarking означає для підприємств

1 answers:

Google є однією з найвідоміших і впливових пошукових систем s. Нещодавно було оголошено про те, що всі користувачі Analytics матимуть доступ до звітів про бенчмаркінг галузі за допомогою інформаційної панелі протягом найближчих місяців. Ці звіти дозволяють веб-майстру зрозуміти їх веб-сайти. Крім того, вони отримують уявлення про те, що ці тенденції в даний час і як отримати сильний трафік на свої сайти, виконуючи добре в очах Google.

Ендрю Дьян, менеджер з успішності клієнтів компанії Semalt , розглядає деякі цікаві та корисні підказки в цьому відношенні.

Це правда, що звіти порівняльного аналізу ще не доступні всім власникам веб-сайтів - baumwollstoff ballerina. Однак це хороший спосіб надавати інформацію про показник відмов, сеанси та якість ваших статей. Ви також можете дізнатись, який тип непрацюючих посилань присутній і як їх поліпшити. Крім того, користувачі отримують уявлення про те, які пристрої використовують їх відвідувачі для перевірки своїх веб-сайтів. Google також вказала на карти та теплові місця за допомогою звітів порівняльного аналізу, щоб надати своїм користувачам багато можливостей для покращення .

Важливо ввімкнути тестування, оскільки це є єдиним способом доступу до даних у розділі "Аудиторія" на інформаційній панелі Google Analytics..Майже всі великі веб-майстри використовують звіти порівняльного аналізу, у тому числі Twiddy, яка є туристичною компанією. Вона визначає можливості для зростання в галузі за допомогою звітів порівняльного аналізу. За словами генерального директора Twiddy Росса Твідді, вони отримують результати з аналітичними та контрольних звітів, щоб мати уявлення про те, що вони повинні націлювати, і скільки людей цікавить їх продукція та послуги .

Використовуйте Benchmarking Analytics для вашого бізнесу

Незалежно від того, чи використовуєте ви великий бізнес або невелику організацію, потрібно використовувати аналітичну базу для вашої компанії. Це допомагає бізнесменам зосередитися на трендах, що найкраще підходить для них, і як поліпшити свій бізнес і отримати бажані результати. Це також гарантує, що ми маємо точні дані. Крім того, ми можемо легко проаналізувати та оцінити показник відмов на наших сайтах. До цих пір Google Analytics дала нам багато поглядів на ефективність наших сайтів. Проте тестування аналітики - це спосіб визначити, як ми можемо вдосконалити наші сайти та як встановити реалістичні цілі.

Визначення пріоритетів у можливостях поліпшення

Як ви порівнюєте свій сайт з іншими в галузі? Це те, що ви повинні звернути увагу. Використовуючи порівняльні звіти, ви можете швидко з'ясувати, які типи зусиль потрібні вашому сайту для досягнення кращих результатів. Таким чином, ви заощадите багато часу і зможете зосередитися на правильних речах. Коли ви маєте доступ до цих звітів, ви можете легко оцінити продуктивність свого сайту та в значній мірі визначити можливості для поліпшення .

Набір реалістичних цілей

Можна з упевненістю сказати, що порівняльні звіти можуть допомогти вам встановити реалістичні цілі. Це може надати вам інформацію про те, як порівняти себе з вашими однолітками та як перемогти їх у галузі. Обов'язково показник відмов вашого сайту не перевищує п'ятдесят відсотків. Якщо це станеться, то існують шанси, що ви втратите більшість ваших відвідувачів, і ваш рейтинг у Google може постраждати.

November 29, 2017