Back to Question Center
0

Запитайте Semalt Експерт: чи варто використовувати повідомлення Google для Google Мій бізнес?

1 answers:

Якщо Google Мій бізнес доступний для малого бізнесу, тепер ви можете активно використовувати послуги оптимізації пошукових систем на місцевому сайті seo .

Майкл Браун, менеджер з розвитку клієнтів Semalt , запевняє, що додаток дозволяє МСП створювати безкоштовний обліковий запис, з якого вони можуть керувати тим, як їхній бізнес з'являється в Інтернеті.

Як роботу Google Post

Публікувати роботу в Google Мій бізнес досить просто. Увійшовши на інформаційну панель "Мій бізнес", перейдіть до області "Публікації", яка має бути зліва на екрані. Звідти є можливість створити нову публікацію. Компанії можуть використовувати публікації для:

  • Оголосіть щоденні акції або нові акції
  • Сприяння новим або майбутнім подій
  • Виділіть продукцію, що продає бестселер, або нові записи

Використовувати повідомлення Google чи ні

Вигоду від використання постів Google ще важко визначити, оскільки вона все ще є відносно новою. Неможливо розрахувати видимість сайту, і Google не повною мірою перевірила обмеження повідомлень. Тим не менш, легко і вільно створити пост, який показує, що він має величезний потенціал..

Найкращі практики Google

Як і все, що стосується Google, є деякі найкращі практики, які слід дотримуватися під час створення та управління своїми посадами.

Уникайте перебільшення рекламної та продажної мови

Google забороняє використовувати вигадану мову, таку як та, що пропонує знижки, як "BOGO 50% off !!!" оскільки вони трактують це як спам-рекламу. Якщо алгоритми пошуку потраплять на неї такі повідомлення, вони видаляють його та покарають власника. Потрібно використати шанс продати клієнтам органічну інформацію, яка дає їм змогу дізнатися про те, що зараз працює в бізнесі.

Будьте описовими в кожній посаді, включивши якомога більше інформації

Оскільки Google надає декілька порожніх полів, щоб заповнити інформацію, власник бізнесу має гарантувати, що вони заповнять якомога більше інформації. Очікувані заголовки та добре сфокусовані зображення повинні допомогти зняти увагу користувача та відвезти їх на сайт. Іноді клієнти знаходять докладний вміст про повідомлення досить корисним. На додаток до цього, чим більше інформація, тим вище шанси, що алгоритми сканування зафіксують відповідне ключове слово.

Своєчасне та особисте

Повідомлення через платформу повинні повідомляти про важливі для часу питання. Коли вони перестають стати релевантними, існує можливість остаточно видалити їх або переробити їх, щоб служити іншою метою. Отримання особистостей із посад гарантує певну заклик до місцевої цільової аудиторії.

Не пренебрегайте місцевим планом SEO

Рівень пошуку є безперервним процесом, і таким чином має бути зусилля, спрямовані на підтримку локальних послуг пошукової оптимізації. Це означає залучення більшої кількості посилань, створення контенту для місцевих споживачів та отримання позитивних відгуків .

Немає ніяких відомостей про те, наскільки корисними будуть повідомлення для власника малого бізнесу, але вони можуть допомогти з просуванням подій, пропозицій та новин для своїх брендів Source .

November 29, 2017