Back to Question Center
0

Як відстежувати фактичних користувачів, які відвідують ваш веб-сайт - Semalt Експерт

1 answers:

Близький моніторинг трафіку веб-сайту - це суттєва зацікавленість для забезпечення безпеки комп'ютерної системи та надання фактичної статистики. Відвідувачі веб-застосунків можуть сповільнювати підозрілі максимуми та мінімуми, які не передбачаються. Це може бути пов'язано зі спрямуванням спаму та приматів на веб-сайт, пов'язаним із зараженням комп'ютерної системи шкідливим програмним забезпеченням, вірусами та троянським програмним забезпеченням - gonfiabili usati prezi presentations.

Частина шкідливих програм і вірусів, трафік веб-спаму реєструє помилкові статистичні дані в Google Analytics, що дає несправедливі надії на власника сайту. Щоб встановити правильну інформацію в Google Analytics, існує декілька способів виключення трафіку з веб-служби моніторингу - Site24x7

У цій статті Нік Чайковський старший менеджер з успішності клієнтів Semalt пропонує прості способи фільтрувати підозрілий крок за кроком:

Перш за все виключити трафік за допомогою унікальної версії браузера Site24x7, створеної в Google Analytics. Цей метод використовується для фільтрації трафіку з веб-програми Site24x7 (Real Browser) шляхом налаштування консолі фільтру в Google Analytics. Фільтр приховано від показу в перегляді Google Analytics, і тому забезпечує відмінний спосіб виключення трафіку з веб-сторінок відстеження служб, які можуть заражати шкідливе програмне забезпечення, віруси та статистику невірного трафіку в системі..

На відміну від інших веб-переглядачів, Firefox має унікальну версію монітора веб-застосунку (Real Browser) з унікальною другорядною версією (точка) 247, яка має можливість відтворення записаних транзакцій. Під час відстеження відвідувань веб-сайту за допомогою Google Analytics консоль може бути налаштована, щоб виключити дії неповнолітньої версії 247, щоб забезпечити відображення лише правильних даних у службі Google Analytics при блокуванні Троян та шкідливих програм.

Кроки до конфігурації консолі Google Analytics для виключення Site24x7

 • Увійдіть у свій обліковий запис Google Analytics і перейдіть до параметра «Адміністратор». У розділі "Адміністратор" виберіть "Фільтри", а потім додати "Фільтри".
 • У меню виберіть Робот трафік Site24x7 як ім'я фільтра
 • .
 • Виберіть виключити в спеціальному фільтрі під типовим фільтром.
 • У полі "Фільтр" виберіть "Версія браузера".
 • Нарешті, виділіть 24x7 як шаблон фільтра.

Після надання необхідних відомостей, натисніть кнопку Застосувати до всіх Переглядів, щоб зберегти зміни, які унеможливлюють спам-діяльність, що складають шкідливе програмне забезпечення, віруси та шкідливий зареєстрований трафік у Google. Виключення Site24x7 шляхом блокування блочного домену - це параметр, який налаштовує декілька доменних імен, щоб ігнорувати або дозволяти виконання Site24x7. Домен Bloc гарантує, що спроможність Site24x7 вимагати моніторинг веб-сторінок не є успішною.

кроки для активації блочного домену

 • Доступ до веб-додатки в Інтернеті в реальному браузері.
 • Виберіть Менеджер веб-застосунків, налаштований і вибраний Редагувати в меню дій.
 • Перейдіть в меню «Редагування» та виберіть «Блокувати домени та канал» в Google Analytics як ім'я домену.
 • Надіслати, щоб зберегти зміни. Дотримуйтесь обговорень на форумах або проконсультуйтеся з будь-якими запитами щодо блокування трафіку з Web-додатків Site24x7, щоб залишатися в безпеці від шкідливих програм, вірусів, троянів та спаму
 • .
November 28, 2017