Back to Question Center
0

Як отримати краще трафік за допомогою семи Twitter SEO поради від Semalt

1 answers:

Twitter зробив угоду з Google, яка зробила твітові 140 символів більш доступною для пошуку в Інтернеті. Пізніше, Twitter надавав Google повний доступ до всіх його твітів, широко відомий як "Firehose". Google головним чином розміщує значення соціальних повноважень та кількості прихильників як основний пріоритет і вибирає, що індексувати. Як результат, важлива присутність у Twitter має важливе значення, і це необхідно для оптимізації. У зв'язку з цим Джек Міллер, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt , подає наступні підказки для входу до маркетингу:

Мистецтво ключових слів

Завжди підтримуйте узгодженість, використовуючи схожі ключові слова, які з'являтимуться на веб-сайті. Hashtags покращують можливості пошуку та допомагають спрямувати людей у ​​вміст - replica perfect watches. Тому перетворення ключових слів в деякі з хеш-тегів може стати в нагоді, коли люди шукатимуть певні теми. Не перевантажте хеш-теги одним кольором, оскільки воно може виглядати як спам і відвернути потенційних послідовників. Обов'язково проаналізуйте хеш-теги, які найбільше взаємодіють, подобаються або повторюються, і використовуйте їх для оптимізації вашого профілю. Аналітика Twitter має допомогти визначити, що найкраще для бізнесу. Переконайтеся, що у твітові є багато детальної інформації, а також кілька типів носіїв, які можуть містити 140 символів.

Оптимізувати профіль для SEO

Переконайтеся, що оптимізація вашого профілю гарантує його можливість пошуку. Коли користувачі використовують номери у своїх іменах або ручках, вони можуть негативно впливати на два елементи профілю підприємства, оскільки Google розглядатиме їх як спам .

Зміна ручок або імен користувачів відносно легко..Проте експерти не рекомендують це, оскільки це збиває користувачів з того моменту, коли значок перевірки зникає разом з ім'ям. Верифікаційні значки - це те, на що покладаються користувачі, щоб повідомити, чи містить цей профіль правильну та перевірену інформацію про суб'єктів господарювання або громадських діячів.

Зробити вступ

Google також робить точку для індексування біо, наданої в профілі Twitter. Біос повідомляє людям, що чекати від твітів, що надходять з цього конкретного профілю. У 160 символах, простота та точність - найкращі союзники. Запам'ятайте подання найважливіших аспектів і не забувайте включати рівень експертизи. Якщо є інші облікові записи Twitter, включіть їх до всіх, щоб забезпечити плавне переміщення для користувачів.

Налаштування фотографії профілю

Перш ніж завантажувати фотографію, обов'язково налаштуйте назву файлу. Кілька порад з цього полягає в тому, щоб забезпечити наявність відповідних ключових слів або розділення ключових слів за допомогою дефісів, які полегшують індексування пошукової системи .

Посилання на веб-сайт

Як і будь-яка кампанія в пошукових системах , для відвідувачів має бути заклик до дії, а саме те, що таке посилання на веб-сайт у Twitter. Визначте, який із сторінок веб-сайту найбільш актуальний для інформації, наданої в профілі, і де ви хотіли б відправити своїх послідовників. Взаємне з'єднання генерує більше трафіку та підвищує довіру .

Ретвети

Retweets допомагають збільшити трафік, тому ви можете відчувати себе вільно, коли просять поділитися. Щоб полегшити ретвітів, напишіть коротші оновлення, оскільки це дозволяє людям додавати коментарі або згадувати інших людей, коли вони повторюються .

Включити соціальні профілі в результати пошуку

Обов'язково вкажіть, які з належать соціальним профілям є найбільш бажаними та включають код розмітки веб-сайту.

November 29, 2017