Back to Question Center
0

Як керувати спамом мов у Google Analytics - Практика від Semalt

1 answers:

Інтернет-експерти стверджують, що ключове слово та проникнення спаму для рефералів для користувачів Google Analytics - це справа минулого. Аналітика Google відображає URL-адреси та спам-повідомлення як законне, коли хакери чи шахраї надсилають випадкові хибні дані на випадкові веб-сайти та коди відстеження GA (Google Analytics).

За словами провідного експерта з Semalt , Артема Абгаряна, це завдання можна легко вирішити, використовуючи фільтри. Проте кешування інформації сама по собі є проблематичною.

Погана новина для користувачів Інтернету, власників сайтів та програмістів полягає в тому, що хакери тепер порушили органічні ключові слова та реферал-спам - computer repair sf. Спамери тепер потрапляють до онлайн-користувачів із повідомленнями про мову. Круглий стіл SEO написав доповідь ті ж три тижні тому.

В контексті Google Analytics підроблений трафік можна визначити як підроблені звернення, що надсилаються на ресурс користувача Google Analytics. "Хіт" означає взаємодію користувача з сайтом, що призводить до передачі інформації в ресурс Google Analytics. Наприклад, це може бути "перехідний", "екранний", "подія" або "перегляд сторінки"

Підроблений хіт створюється ботом чи програмою, а не взаємодією людини. В даний час можна підробити будь-який хіт Google Analytics. Це означає, що спамери можуть надсилати підроблений прямий трафік, підроблений органічний трафік, підроблений органічний трафік та фальшиві дані, отримані в соціальних мережах. Хакери можуть підробляти віртуальні перегляди сторінок, події, ім'я хосту, URL запиту, елемент транзакції та ключові слова. Більш того, хакери вимагають від Google Analytics ID виконувати свою брудну магію. Практично вони можуть переписати інформацію про аналітику з будь-якого місця в усьому світі та без доступу до облікового запису Google Analytics.

Позбавлення спаму мовлення в Google Analytics за допомогою налаштування фільтра веб-вузла

Ця стаття особливо корисна для користувачів, чия служба Google Analytics відчуває спам і референтний спам. Таким чином, у цьому розділі буде обговорюватися, як звести до мінімуму або усунути негативні наслідки фальшивого трафіку в звітах Google Analytics.

Більшість користувачів Інтернету отримали подібний спам у своїй Google Analytics. Отже, як інтернет-користувачі можуть усунути цей спам? У цьому зв'язку секція пояснює, як фільтр імен хосту може використовуватися для фільтрації більшої кількості спаму. Виконайте наступні кроки:

1. Перейдіть на сторінку адміністратора Google Analytics

На сторінці Google Analytics натисніть кнопку у правому стовпці та виберіть "Фільтри" .

2. Натисніть на синій кнопку "Додати фільтр"

Для цього представлення даних слід налаштувати новий фільтр відповідно до найкращих практик Google Analytics. Вона підтримує один трафік з фільтрами, що не фільтрується.

3. Створити фільтр імені хосту

На сторінці Google Analytics виберіть "Створити новий фільтр" у верхньому лівому куті та введіть назву фільтра у відповідному полі. У розділі "Тип фільтра" виберіть "Попередньо визначений", потім у чотирьох спадних меню виберіть "включити тільки"> "трафік назви вузла">, які дорівнюють ", а потім введіть URL-адресу веб-сайту. І, нарешті, поверніться назад та перевірте імена хостів, зареєстровані для трафіку на законних веб-сайтах. Переконайтеся, що включені всі імена хостів, пов'язані з справжнім трафіком на сайт.

4. Зберегти фільтр сайту

Простий фільтр повинен піклуватися про спам, який спрямовується на основний обсяг, який потрапляє на сайт.

November 28, 2017