Back to Question Center
0

Виявлення та блокування ботів з Semalt

1 answers:

Одна з найважливіших речей, які потребують вашої уваги в інтернеті, - це ваша безпека та безпека. Через велику кількість порушень безпеки, таких як занепокоєння Yahoo щодо державних підпорядкованих вторгнень конфіденційності, проблеми GCHQ та NSA, а також хакерські справи, що фінансуються державою, ми повинні серйозно ставитися до безпеки. Важливо, щоб ми очікували та планували потрібні речі в потрібний час, щоб забезпечити нашу безпеку в Інтернеті. Ми не повинні забувати, що ми живемо у світі, де все можна вільно використовувати, і його можна зламати протягом декількох секунд. Злочинні дії стали частиною нашого життя, і ми повинні зосередитись на нашій обороні від зовнішніх сил. Тут Росс Барбер, менеджер з успішності клієнтів Semalt , розповість вам про те, як виявляти та блокувати погані боти .

Що таке погані боти?

Є два різних види ботів: хороші боти і погані боти. Не варто було б сказати, що хороші боти не завдають шкоди вашому веб-сайту, але погані боти завжди створюють проблеми. Деякі переваги ботів полягають у тому, що вони покращують вашу веб-сайт у пошуковій системі , включаючи Google, Yahoo і Bing..Крім того, вони надають нам корисні послуги, оскільки вони роблять наш контент доступним в Інтернеті багатьом людям, спираючись на його ключові слова та пошукові запити. Однак погані боти можуть значною мірою пошкодити ваш веб-сайт. Вони використовуються різними способами, і хакери відмовляють веб-сайти від інформації, яка може бути використана вашими конкурентами. Більш того, погані боти створюють розподілені атаки на відмову в обслуговуванні та можуть викрасти або перегрупувати ваш веб-контент, створюючи його копії в Інтернеті. Наповнення трафіку пошукових систем є результатом поганих ботів, які впливають та спотворюють показники вашого веб-сайту. Погані боти можуть збільшити ваш трафік веб-сайту , але також збільшується швидкість завантаження та показник відмов. Незалежно від типів ботів, ви повинні позбутися їх обох, щоб звести до мінімуму ваші ризики знищення в Інтернеті.

Як ви можете їх виявити та зупинити?

Ви можете ідентифікувати і запобігти як хорошим, так і поганим ботам, встановлюючи сумісні плагіни, інструменти, а також розширення. Ви повинні покладатися на постачальників послуг хостингу та рішень та шукати проактивні способи позбутися їх. Перш ніж робити що-небудь, вам доведеться встановити налаштування, щоб оцінити, чи це бот хороший чи поганий, і як запобігти його протягом кількох хвилин. Звіт від CMSWire показує, що понад сімдесят відсотків його можна видалити за допомогою методів ухилення, таких як обертання IP-адрес та низькочастотні атаки.

Доморощування рішень

Один із найпростіших способів позбутися ботів - це блокування IP-адрес усіх ботів, будь то хороші чи погані. Ви повинні будете дотримуватися типу бота перед виконанням будь-якої дії. Використовуйте директиви веб-сервера, щоб заблокувати їх. Ви можете заблокувати якомога більше IP-адрес за бажанням, на основі ваших спостережень та оцінки. Просто переконайтеся, що ви не блокуєте IP-адреси людей, оскільки це може руйнувати репутацію вашого сайту в Інтернеті Source .

November 29, 2017