Back to Question Center
0

Виявлення бот-трафіку за допомогою Semal Tips

1 answers:

Не можна було б сказати, що автоматизація допомогла багатьом підприємствам безпечно та надійно працювати в Інтернеті. Вони є безпечним та простим способом запобігання шахрайським діям у великій мірі і можуть допомогти вам збільшити прибуток. Шахрайство здійснюється багатьма способами, а також через партнерські посилання. Бот-трафік генерується за партнерськими посиланнями, які ні до чого і не можуть гарантувати вам бажаних результатів.

Олександр Пересунко, менеджер з успішності клієнтів Semalt , зазначив, що в даний час для всіх бізнесменів необхідно визначити, проаналізувати, оцінити та позбутися підробки трафіку. Якщо у вас є партнерські програми та рекламодавці, які хочуть реального трафіку людей, то вам важливо позбутися підробленого трафіку та ботів, надаючи клієнтам лише законні та реальні трафік. Якщо ви цього не зробите, то боти швидко зірвали б гроші з ваших веб-сайтів, не повертаючи нічого, крім жалю. Різні завдання можуть бути виконані, якщо ваші відвідувачі не приходять з автоматизованих програм або ботів. Зробіть їх справжніми і законними, оскільки це єдиний спосіб виграти довіру ваших клієнтів. Дозвольте мені тут сказати вам, що фальшиві боти та низькоякісний трафік ніколи не зможуть принести ваші продажі або лідируючі позиції для вашого бізнесу. Це тому, що показник відмов з ними дуже високий, і вони ніколи не зможуть скористатися власниками веб-сайтів.

Коротше кажучи, для всіх нас обов'язково одержує справжній трафік і не допускає прибуття ботів. Партнерський маркетинг існує протягом багатьох років і з часом зростає. Існують постійні побоювання щодо шахрайських дій та дурницької тактики, що використовуються філіями, що виривають гроші від рекламодавців. Якщо ви серйозно ставитеся до свого бізнесу на наступний рівень, ви ніколи не повинні приймати гроші від своїх рекламодавців на основі ваших ботів і підроблених трафіку. Усі користувачі повинні намагатися генерувати реальні продажі та не покладатися на непідробні візити. Відправка фіктивного трафіку на ваші веб-сторінки або партнерські посилання ніколи не приведе вас до продажу. Замість цього це може зруйнувати загальний вигляд вашого веб-сайту. Якщо ваша служба Google Analytics показує, що боти та фальшивий трафік є справжніми, час блокувати ці IP-адреси якомога швидше. Шахрайські філії купують трафік з різних веб-сайтів, сплачуючи лише кілька доларів і бомбардують сайтами та партнерськими посиланнями з великою кількістю вражень та візитів, які ніколи не можна конвертувати в продаж.

Для генерування фальшивого трафіку доступні різні боти та інструменти. Цей трафік та ці відвідування ніколи не зможуть створити реальні людські погляди на вашому веб-сайті. Вони створюються через бот-програми, які постійно оновлюють сайти кожну хвилину. Таким чином, важливо виявити боти і позбутися від них. Майже всі філійні маркетологи використовують ці боти лише для отримання великого обсягу трафіку на своїх веб-сторінках, але вони ніколи не можуть отримати продажів і руйнувати їх репутацію в Інтернеті через ці шахрайські дії. Ви повинні проконсультуватися з експертом з інформаційних технологій з цього питання та про те, як позбутися від нього Source .

November 29, 2017