Back to Question Center
0

Трюки від Semalt про те, як позбутися поганих ботів

1 answers:

Блокування трафіку здатне впливати на дані звітності Google Analytics (GA), що ускладнює роботу веб-сайту, збільшує витрати на обслуговування веб-сайту та призводить до хибних припущень. Більшість користувачів вважають, що трафік з бота не впливає на їх веб-сайти. Проте останні дослідження показують, що шістдесят відсотків веб-сайтів можуть бути пов'язані з ботами. У цьому відношенні важливо зрозуміти способи виявлення трафіку трафіку, щоб точно звітувати про дані - milpitas notebook repair.

У цій статті Ліза Мітчелл, менеджер з успіху клієнтів компанії Semalt , висвітлює деякі найкращі практики, які можуть бути використані для виявлення бота-трафіку в звітах Google Analytics (GA), а також способів виключення ботів за допомогою використання фільтрів та інших згаданих прийомів. Крім того, обговорюються важливі практики галузі, які слід дотримуватися разом із фільтрами GA.

Ідентифікація ботів

Нижче наведено важливі моменти, які слід звернути до звітів GA, пов'язаних з ботами:

  • Низька середня тривалість сесії.
  • Високі темпи стрибків.
  • Майже 100% трафіку нових відвідувачів.

Фільтрація ботів

  • Адміністратор Переглянути налаштування

У сегменті "Адмін" користувач може змінювати параметри "перегляду", встановивши прапорець для виключення відомих ботів. Інтернет-експерти рекомендують спочатку користувачеві створювати тестовий вигляд, щоб побачити зачеплені результати, перш ніж застосувати їх до головного вікна. Список міжнародних ботів і павуків ABC / IAB окреслює виключені боти, недоступні в загальнодоступному вигляді.

  • Використання користувацького агента та IP-адреси

У ситуаціях, коли певна IP-адреса відповідає за трафік з бота, власники сайтів можуть використовувати "фільтри перегляду", щоб видалити вказану IP-адресу. Проте, користувачі повинні розуміти, що боти змінюють IP-адреси кожного разу, щоб уникнути їхньої ідентичності. Менеджер тегів Google може використовуватися для передачі рядкового значення відвідувача Google Analytics (GA) як спеціального параметра, а також виключення сеансів. Нарешті, користувацький параметр, який називається "користувацький агент", може бути вбудований в GA, і він буде встановлено як змінна JavaScript у Менеджері тегів Google, отримавши значення за допомогою навігатора.userAgent. "Потім можна створити фільтр, щоб виключити агенти з використанням умова.

  • Виключити трафік трафіку

Кілька галузевих практик можна використовувати за межами ГА, наприклад, службою CAPTCHA. Як компанія, компанія Google представила нову послугу популярної CAPTCHA під назвою "No CAPTCHA". Ця служба може виявити поведінку людей, як-от використання миші та прийняття рішення на основі таких дій. Додавання фрази з міркувань перевірки не є корисним у цьому сценарії. Кожного разу, коли користувач відвідує веб-сторінку вперше, користувачеві відображається послуга "Ні CAPTCHA". Потім тег Google Analytics (GA) слід звільнити після успішного завершення служби CAPTCHA. Нарешті, після процедури сеанс cookie може бути налаштований, і він повинен виключити більшість трафіку, який надходить на сайт. Процес подальшого спостереження можна встановити, надавши форму запиту електронної пошти від користувачів для надсилання активаційного посилання протягом 24 годин .

November 28, 2017