Back to Question Center
0

Топ-10 порад про те, як отримати більше відвідувань веб-сайтів - Semalt Advice

1 answers:

Один із способів успішного здійснення онлайнових проектів - збільшення трафіку на сайт, як це можливо. Ці десять порад, передбачених Максом Беллом, менеджером з успішності клієнтів Semalt , повинні збільшити ваші загальні відвідуваності трафіку та веб-сайтів .

№ 1 - fb musteri hizmetleri. Відправити веб-сайт до трійки пошукової системи s. Це Google, Bing та Yahoo (тепер на базі Bing від Microsoft). Таким чином, люди знайдуть інформацію про компанію, коли вони виконують свої пошуки.

# 2. Створюйте якісні відеоролики та надішліть їх на веб-сайти для обміну відео. Не забудьте включити свою URL-адресу в початок і кінець відео, а також у область опису. Пізнавальні відеозаписи дають змогу більше відвідувачів відвідувати сайт.

№ 3. Поділіться URL-адресою веб-сайту на Facebook. Люди, які переглядають посилання, хочуть натиснути на неї і побачити, що це тягне за собою. Гарна річ у Facebook полягає в тому, що як тільки вони це зробить, їхні друзі також побачать цю дію і хочуть також натиснути на неї. Продовжуйте оновлювати вміст на сайті, ділившись новими статтями та сторінками, щоб підтримувати регулярний трафік трафіку веб-сайту . Створення ділових сторінок на Facebook також безкоштовне.

№ 4. Завжди переконайтеся, що створене зміст є якісним, а потім надішліть його в популярні каталоги статей. У вікні біопанетки автора вставте адресу веб-сайту, щоб користувачі могли його відвідати, якщо їм сподобався наданий вміст. Це також має бути пов'язане з запропонованою послугою..

# 5. Поділіться URL-адресою веб-сайту з вашими послідовниками на Twitter. На сьогоднішній день, Twitter є найпопулярнішим місцем для мікроблогів. У ньому люди можуть надсилати повідомлення своїм послідовникам у формі твітів. Вона має великий потенціал, якщо вона використовується належним чином. Існує також можливість встановлення функцій соціальних кнопок, де користувачі можуть безпосередньо ділитися вмістом з іншими сайтами, такими як Facebook і т. Д.

# 6. Підніміться креативні образи та розмістіть їх на своєму сайті. Користувачі, які знаходять релевантні зображення, поділяють їх на таких сайтах, як Pinterest. Обережно мати спільні зображення на такій платформі, оскільки це є найпопулярнішим сайтом соціальних мереж для обміну фотографіями. Він працює подібно до Facebook і Twitter, і завдяки своїй широкій аудиторії він служить гарним джерелом трафіку веб-сайту, оскільки люди, які переглядають зображення, хочуть поділитися ним з друзями.

№ 7. Подайте веб-сайт для індексації за допомогою Жовтіх сторінок та локальних каталогів. Шукайте списки, популярні в місці розташування операції або країни. Якщо люди виконують запит, який відповідає тому, що пропонує веб-сайт, існує висока ймовірність того, що вона повернеться як частина результатів.

№ 8. Переконайтеся, що сайт з'являється в розділі "Топ-класи оголошення". На цих веб-сайтах потрібно, щоб усі власні особи хотіли опублікувати свою рекламу з докладним описом, не забуваючи включити URL-адресу. Коли потенційні клієнти відвідають ці популярні рекламні сайти, вони зможуть переглянути оголошення, і якщо опис достатньо зацікавлений, вони відвідають сайт.

# 9. Використовуйте програми платити за клік (PPC). Це платний варіант, який надсилає трафік із запевненням про конверсію. Що відбувається, сайт виступає як спонсорований список однією пошуковою системою і отримує звернення, коли люди шукають найпопулярніші ключові слова.

№ 10. Використання SEO. Ця техніка допомагає підприємству високо оцінюватися на сторінці результатів пошуку. Хороші сайти матимуть свої URL-адреси для громадськості. Перед впровадженням SEO обов'язково дотримуйтесь правил пошукової системи.

November 29, 2017