Back to Question Center
0

Створення присутності Twitter із Semalt

1 answers:

Ви хочете створити присутність у соціальних мережах особливо Twitter? На міцному фундаменті, звичайно, буде потрібно багато часу та зусиль, але Twitter - це виняткова та дивовижна платформа для того, щоб зробити це можливим. Ви можете встановити свій бренд або збільшити кількість переглядів, отримуючи все більше і більше зв'язків і послідовників у Twitter. На цій посаді Артем Абгарян, старший менеджер з успішності клієнтів Semalt , розповість вам, як розпочати роботу з маркетингом Twitter.

Заповніть свій профіль

Найперше, що вам потрібно зробити, це завершити свій профіль Twitter. Дозвольте мені тут сказати вам, що це перший крок до створення бренду та повідомляє світ про вашу присутність в Інтернеті та соціальних мережах - paracas tour operator. Завжди пам'ятайте, що Twitter дозволяє своїм користувачам включати посилання на їх профілі, тому це - чудова можливість додавати посилання вашого веб-сайту або партнерські програмування у ваш профіль, щоб люди могли вам краще розпізнавати. Крім того, у вашому профілі слід додати професійно виглядаючу картину, щоб користувачі могли зрозуміти, хто ви.

Зв'яжіться з людьми у вашій ніші

Після того, як ви завершите свій профіль, наступним кроком буде спілкування з людьми у вашій галузі або ніші. Щоб знайти, хто пов'язаний з вашою галуззю чи сферою, вам слід перевірити аналітику Twitter і натиснути кнопку «Учасники», щоб переглянути список цих осіб. Крім того, ви можете вручну шукати людей у ​​результатах пошуку Twitter і перевіряти їхні профілі, перш ніж зв'язуватися з ними..Простий спосіб підключення до впливових засобів - це позначити їх у своїх твітах практично щодня. Ви повинні поставити кілька запитань і намагатися підібрати все більше і більше людей, щоб вони виходили та відповіли на ваші запитання.

Визначте найкращі часи на Tweet

Виходячи з ніші та розташувань своїх послідовників, ви можете визначити найкращий час для твітів. Спробуйте використати пару інструментів Twitter, щоб зробити це можливим. Наприклад, Twittersphere є хорошим інструментом, який обіцяє надати вам необхідну інформацію про те, коли ваші послідовники знаходяться в Інтернеті і який найкращий час для твітів.

Поділіть цінним вмістом

Twitter надає нам багато варіантів і ідеї для обміну вмістом. Ви можете отримати від них користь, щоб збільшити кількість переглядів. Дуже важливо поділитися цінним вмістом і дозволити своїм читачам певний час прочитати та розповсюджувати ваш вміст. Спілкуйтеся з ними раз на день і відповідайте на їхні запитання, виходячи з вмісту, який ви поділилися в Twitter.

Участь у чатах Twitter

Чат Twitter - це можливість спілкуватися з іншими та організувати свої речі. Ви повинні отримувати вигоду від цього і збільшити кількість підписників. TweetReports - відмінний і безкоштовний варіант чату чату, який допомагає вам брати участь у чатах соціальних мереж. Ви можете розширити або звузити список, просто спілкуватися зі своїми послідовниками та спробувати зробити їх своїми шанувальниками.

З огляду на наведені вище речі, ви можете отримати багато послідовників Twitter і може значною мірою підвищити рівень поінформованості про бренд.

November 29, 2017