Back to Question Center
0

Створення присутності Twitter із Semalt

1 answers:

Ви хочете створити присутність у соціальних мережах особливо Twitter? На міцному фундаменті, звичайно, буде потрібно багато часу та зусиль, але Twitter - це виняткова та дивовижна платформа для того, щоб зробити це можливим. Ви можете встановити свій бренд або збільшити кількість переглядів, отримуючи все більше і більше зв'язків і послідовників у Twitter. На цій посаді Артем Абгарян, старший менеджер з успішності клієнтів Semalt , розповість вам, як розпочати роботу з маркетингом Twitter.

Заповніть свій профіль

Найперше, що вам потрібно зробити, це завершити свій профіль Twitter - kangertech subtank 5 ohm coils. Дозвольте мені тут сказати вам, що це перший крок до створення бренду та повідомляє світ про вашу присутність в Інтернеті та соціальних мережах. Завжди пам'ятайте, що Twitter дозволяє своїм користувачам включати посилання на їх профілі, тому це - чудова можливість додавати посилання вашого веб-сайту або партнерські програмування у ваш профіль, щоб люди могли вам краще розпізнавати. Крім того, у вашому профілі слід додати професійно виглядаючу картину, щоб користувачі могли зрозуміти, хто ви.

Зв'яжіться з людьми у вашій ніші

Після того, як ви завершите свій профіль, наступним кроком буде спілкування з людьми у вашій галузі або ніші. Щоб знайти, хто пов'язаний з вашою галуззю чи сферою, вам слід перевірити аналітику Twitter і натиснути кнопку «Учасники», щоб переглянути список цих осіб. Крім того, ви можете вручну шукати людей у ​​результатах пошуку Twitter і перевіряти їхні профілі, перш ніж зв'язуватися з ними..Простий спосіб підключення до впливових засобів - це позначити їх у своїх твітах практично щодня. Ви повинні поставити кілька запитань і намагатися підібрати все більше і більше людей, щоб вони виходили та відповіли на ваші запитання.

Визначте найкращі часи на Tweet

Виходячи з ніші та розташувань своїх послідовників, ви можете визначити найкращий час для твітів. Спробуйте використати пару інструментів Twitter, щоб зробити це можливим. Наприклад, Twittersphere є хорошим інструментом, який обіцяє надати вам необхідну інформацію про те, коли ваші послідовники знаходяться в Інтернеті і який найкращий час для твітів.

Поділіть цінним вмістом

Twitter надає нам багато варіантів і ідеї для обміну вмістом. Ви можете отримати від них користь, щоб збільшити кількість переглядів. Дуже важливо поділитися цінним вмістом і дозволити своїм читачам певний час прочитати та розповсюджувати ваш вміст. Спілкуйтеся з ними раз на день і відповідайте на їхні запитання, виходячи з вмісту, який ви поділилися в Twitter.

Участь у чатах Twitter

Чат Twitter - це можливість спілкуватися з іншими та організувати свої речі. Ви повинні отримувати вигоду від цього і збільшити кількість підписників. TweetReports - відмінний і безкоштовний варіант чату чату, який допомагає вам брати участь у чатах соціальних мереж. Ви можете розширити або звузити список, просто спілкуватися зі своїми послідовниками та спробувати зробити їх своїми шанувальниками.

З огляду на наведені вище речі, ви можете отримати багато послідовників Twitter і може значною мірою підвищити рівень поінформованості про бренд.

November 29, 2017