Back to Question Center
0

Соціальні медіа маркетингові поради від Semalt ви повинні знати

1 answers:

Якщо ви запускаєте невеликий і новий бізнес, є шанси, що ви проігнорували присутність соціальних мереж. І якщо ви витрачаєте більше, ніж достатньо часу на веб-сайтах, таких як Facebook, Twitter, Pinterest, LinkedIn та Google+, Нік Чайковський, експерт Semalt , гарантує, що ці сайти нададуть вам багато переваг. час Таким чином, важливо обережно вибирати сайти соціальних мереж та витрачати деякий час на їх управління - arredo per scuole elementari. Скільки часу ви проводите, вирішуватимете, скільки переглядів ваш сайт отримує, і скільки продуктів ви можете продати в Інтернеті. Facebook і Twitter є двома основними соціальними мережами, де особливе та брендові обставини мають велике значення. Сьогодні ми поділилися порадами щодо маркетингу соціальних мереж для кожного маленького бізнесмена.

Facebook

Використовуючи Facebook, ви повинні створювати сторінки, приєднуватися до спільнот і залучати все більше людей через оголошення Facebook. Це не буде коштувати вам багато, але ваша цільова аудиторія обов'язково дізнається про все, що стосується вашої марки та вашого бізнесу. Першим кроком є ​​створення вашої бізнес-сторінки та перевірка на Facebook. Переконайтеся, що ви заповнили його великою кількістю зацікавлених матеріалів та написали якісні статті про свої бренди. Поділіться сторінкою в спільнотах та запитуйте інших, щоб це подобалося..Наступним кроком є ​​створення стратегій контенту для Facebook і розміщення статей, коли більшість ваших шанувальників в Інтернеті. Було б чудово, якщо ви плануєте розміщувати публікації та отримувати максимальну експозицію, особливо в пікові години.

Twitter

Використовуючи Twitter, ваша мета повинна полягати в тому, щоб отримати багато підписників та вставити правильні хеш-теги, щоб зробити це можливим. Twitter - це один з найкращих способів взаємодії та спілкування з світом. Якщо ваш твітів вирушає, ви можете бути впевнені в чудовій присутності в Інтернеті. Перше, що це можливо зробити, - правильно виробити свою біографію. Вставте своє ім'я, малюнок профілю і трохи про себе, напишіть посилання на свій бренд. Наступним кроком є ​​вибір людей, яких ви хочете слідкувати, і попросіть їх відслідковувати вас назад. Повторіть цей процес щодня, і переконайтеся, що ви постійно зберігаєте свою аудиторію. Якщо ви ділитесь цікавими та корисними матеріалами у Twitter, є шанси, що за кілька днів ви отримаєте велику кількість послідовників.

LinkedIn

LinkedIn - це третя найбільш відома і дивовижна соціальна медіа-платформа. Тут шукачі роботи та бізнесмени зустрічаються на щоденній основі. Не було б неправильно сказати, що LinkedIn - це ваш цифровий CV. Тут вам доведеться написати про свій особистий і професійний досвід, освіту та спробувати зв'язатися з великою кількістю людей. Чим більше людей, з якими ви зв'язуєтеся, тим вище ваші шанси отримати роботу в Інтернеті. Навіть тоді, коли ви робите та рекламуєте компанію в LinkedIn, ви можете легко отримати експозицію, спираючись на кількість з'єднань і послідовників у вас. Регулярно рекламуйте свій вміст і майже щоденно діліться цікавими речами .

November 29, 2017