Back to Question Center
0

Що таке показники відмов у Google Analytics? - Semalt дає відповідь

1 answers:

Власники веб-сайтів повинні знати, скільки людей відвідують свої сайти щодня, щоб оцінити їх ефективність. Одним із показників, який використовується для вимірювання цих відсотків, є показник відмов, який фіксує кількість людей, що знаходяться на сторінці, і нічого не роблять.

Така активність відвідувачів не викликає ніякої реакції з Google Analytics. Джек Міллер, старший менеджер із успішності клієнтів Semalt , пояснює, що показники відмов допомагають власникам веб-сайту оцінити якість сторінки або їхню аудиторію - oculus dior so real comprared. Якість аудиторії означає, чи відповідає сайт власній меті.

Розрахунок показників відмов від Google Analytics

Google обчислює показники відмов, розділяючи сеанс однієї сторінки на всі доступні сеанси.

Маючи високий показник відмов для веб-сайту або сторінки, може мати будь-яке з трьох наслідків:

  • Якість цієї конкретної сторінки не відповідає стандартам.
  • Цільова аудиторія неправильна для вмісту, розміщеного на сайті.
  • Інформація на цій конкретній сторінці була достатньою.

Показник відмов та SEO

Було чимало суперечок щодо того, чи використовують пошукові системи показники відмов як фактор рейтингу. Важко собі уявити, що Google використовує дані Google Analytics для розміщення веб-сайтів. Причиною такої думки є те, що якщо власник неправильно не реалізує GA, то ця інформація є ненадійною. У будь-якому випадку, легко керувати ставками вибивця. Важливо переконатись, що люди висаджуються на сайт з пошукової системи . Такий підстрибуючий може бути фактором рейтингу, але не таким, як ми його бачимо в GA .

Інтерпретація ставок відмов

Якщо метою цієї сторінки є інформування, високий показник відмов не обов'язково є поганою. Експерти радять власникам створювати сегменти, які включають лише нових відвідувачів. Високий показник відмов від нових відвідувачі намагаються покращити взаємодію на сайті.

Якщо сторінка призначена для залучення відвідувачів, то збільшення показників відмов є поганим для бізнесу. Оптимізація самої сторінки є одним із способів виправити цю помилку. Є й інші причини для високих показників відмов, а вершина їх - вигадлива реклама. Якщо опис не збігається з вмістом, відвідувачі відвернуться на сторінці. Якщо зрозуміло про діяльність сайту, то низький показник відмов є показником якості аудиторії.

Показник відмов та конверсія

Показники відмов визначають успіх, а збільшення має допомогти власнику змінити дизайн, щоб поліпшити конверсію. Крім того, джерела трафіку можуть допомогти визначити, чому так багато людей підстрибують. Інформаційні бюлетені, веб-сайт рефералів та AdWords можуть сприяти відмову. Тривале уважне спостереження за ними може допомогти пом'якшити проблему та покращити показники переходів .

Обережно при виводі Висновки

Неприродно низький показник відмов є в основному тим, що посилає тригер в ГА, що означає, що він має помилкове впровадження. Вони можуть являти собою спливаючі вікна або автоматичне відтворення відео, створене власником. Маючи низький показник відмов із подіями, які контролюють прокручування облікових записів, це добре.

Зниження показників відмов

Єдиний спосіб зробити це - посилити якість взаємодії на цільових сторінках. Високі показники відмов від окремих джерел повинні змусити власника спостерігати та оцінювати очікування відвідувача в цьому відношенні. Якщо очікування не збігаються, але ви все ще відчуваєте високі показники відмов, то повне перетворення сторінки неминуче .

Тарифи на вихідні

Деякі люди помиляються за показниками відмов та рівнями виходу. Ставки виходу відносяться до останнього сеансу користувача і чому вони припинили його на цій конкретній сторінці

Висновок

Показники відмов повинні допомогти визначити, чи відповідає сайт цілям очікувань цільової аудиторії. Крім того, вони повинні допомагати створювати більш привабливе середовище для користувачів.

November 29, 2017