Back to Question Center
0

SEO хитрості від Semalt - Місцеві зворотні посилання та їх пошук

1 answers:

Локальні зворотні посилання мають місце лише з однією головною метою: побудувати відповідність певному місцезнаходженню. Сильне локальне зворотне посилання має відповідати наступним критеріям: перенаправляти відвідувачів на веб-сайт і говорити про потреби або переваги місцевого ринку.

Керуючий з успішності клієнтів Семалт , Джейсон Адлер, пояснює тут все, що вам потрібно знати про місцеві зворотні посилання

Підприємства, які впливають на регіональні ринки, не мають високого авторитету пошукової системи s - мягкая мебель королево от производителя. Вони також можуть бути малими підприємствами, як ви. Але оскільки вони дуже впливові, отримання посилання від них може бути більш цінним.

Причина, чому малі власники виглядають як місцеві зворотні посилання, пов'язані з обмеженнями, які вони мають. Переважно, це брак якісного вмісту, який шукають великі видавці, внаслідок обмежених бюджетів. Як підприємець, добре дістатися до зірок, але також важливо зрозуміти робочий параметр. Не варто робити бізнес у одному регіоні під час націлювання на трафік з іншого .

Почніть з цитат

Деякі завдання, які допоможуть підприємству розпочати роботу з локального зворотного зв'язку, полягають у створенні цитат, пошук загальних каталогів та переконання, що вся інформація про бізнес є актуальною та правильною. Створення цитування допомагає власникові розмістити свій NAP (ім'я, адреса, номер телефону) або посилання на цільові сторінки на своєму сайті на пристойному веб-сайті, який не містить спаму. Це також збільшує шанси пошукових систем індексувати його під час випадкових пошуків, якщо конкуренція за запитом низька. Отримайте назву бренда в необмеженій кількості джерел. Yext та Moz local можуть допомогти з цитатою будівлі.

Можливості брешуть скрізь

Існують твердження, що місцеві посилання на будівництво є неприродними, неприбутковими або неможливими. Значною мірою вони є хибними, але для запуску локальних послуг SEO один має бути більш креативним, ніж великі видавці. Можливості створення посилань на веб-сайтах набагато обмежені, оскільки локальні ключові слова не мають достатньо об'ємів, а цільові сайти не мають повноважень. Використовуйте місцеві газети, місцеві блоггери, сторінки подій у межах цього регіону, інші місцеві підприємства чи місцеві благодійні організації, які виступають спонсорами.

Можливості широкі, але, перш ніж займатись новим простором, зрозуміти його обмеженість. Визначений радіус визначає, як виконуються стратегії стимулювання бізнесу. Існуючі обмеження підвищують креативність та ефективність пошуку результатів.

Відкрийте інструмент посилання для пошуку перспектив

Будь-який хороший інструмент повинен працювати на веб-сайті. Тим не менш, враховуйте стан бізнесу та фактори конкуренції. Дослідження на локальних ключових термінах та визначення того, як рейтинг інших підприємств належить їм та найвищим рейтингом.

Складіть список цих компаній і подивіться, які зворотні посилання вони придбали в минулому. Порівняйте, щоб побачити, які спільні посилання існують, оскільки вони є поточною конкуренцією на ринку. Зробіть порівняння профілю зворотного зв'язку сайту, щоб дізнатись, про що він пропускає. Видаліть копії посилань, які є загальними для конкурентів, і перейдіть за тим, що їх сайт не має. Сайт знаходиться в кращому становищі, щоб конкурувати зараз, якщо це робиться без будь-яких недоліків.

Пошук більш можливостей

Якщо конкуренція сповільниться, найбільш логічною та природною справою є отримання більшої кількості посилань. Дослідіть інших місцевих підприємств, які не входять до поточної галузі, щоб дізнатись, як вони будують їх. Там можуть бути деякі низькорослі фрукти там, які, можливо, підтримали малий бізнес в минулому. Один із методів полягає в тому, щоб знайти високошвидкісне підприємство з таких служб, як Yelp, і помістити їх в інструмент аналізу зворотного зв'язку. Вони можуть не надавати ніякої цінності, але містять багато інформації про різні методи просування.

November 29, 2017