Back to Question Center
0

SEO Guide від Semalt - Типи факторів успіху пошукової системи

1 answers:

У періодичній таблиці факторів, що впливають на успіх SEO, він стверджує, що існують три основні групи: он-лайн SEO, позасторінкове SEO, і порушення. У кожній з зазначених груп є інші підгрупи, які пояснять Олівер Кінг, менеджер з успіху клієнтів Semalt . Підгрупи містять фактори, які мають значення для успіху кампанії SEO.

Комбінації факторів SEO

Єдиний фактор для SEO, який гарантує власнику веб-сайту високий рейтинг у пошукових системах. Переконавшись у тому, що у вас є чудовий заголовок HTML, вона не зможе добре оцінити сторінку, якщо вона не містить додаткового контенту. Можна мати дуже багато посилань, але якщо вони не призводять до якісного та цікавого вмісту, вони не є корисними - chile counter server. Це означає, що необхідно об'єднати кілька позитивних факторів, щоб збільшити шанси на успіх. Чим більше негативних факторів, тим гірше шансів.

Фактори успіху на сторінці

Це фактори, що знаходяться під контролем власника або розробників. Власник веб-сайту має враховувати вміст, який вони публікують, хід HTML, який вони використовують, щоб допомогти як пошуковим системам, так і користувачам визначити релевантність. Крім того, слід переконатися, що архітектура сайту забезпечує зручність та легкість навігації та не повинна перешкоджати роботі пошукових систем .

фактори успіху поза межами сторінки

Видавець не контролює ці фактори безпосередньо. Пошукові системи в більшості своїй використовують фактори поза межами сторінки, оскільки вони визначають, що, покладаючись лише на видавця, вони не дають кращого досвіду для користувачів і відвідувачів..Прикладом є власники сайтів, які намагаються зробити себе більш релевантними, ніж вони є насправді. Є багато веб-сайтів, які пошукові системи повинні сканувати. Розглядаючи фактори на місці, недостатньо, щоб визначити, чи найкращі рейтинги сторінок у SERP є кращими чи ні. Користувачі в мережі також проводять різноманітні пошуки, які перевіряють пошукові механізми, щоб також розширювати свою тактику.

Порушення SEO та штрафування за рейтинги

Основна мета пошукових систем полягає у тому, щоб люди підвищили свої пошукові рейтинги. Вони пропонують кілька корисних ресурсів для забезпечення досягнення найкращих результатів. Оскільки досягнення ідеального рейтингу пошуку є їхньою метою, є ті, які використовують методи, які вважаються "чорною капелюшкою" або "спамом", які мають на меті зробити сайт вищим, ніж це насправді. Існують певні штрафи для веб-сайтів, які діють так. Найгіршим варіантом є те, що забороняється сканування пошуковими системами. Порушення - це, як правило, будь-яка діяльність, спрямована на те, щоб змусити пошукові машини сканувати або маніпулювати своїм розумінням того, що є релевантним або авторитетним .

Вмінні показники факторів рейтингу

Фактори становлять від 1 до 3. Люди повинні звернути увагу на фактори з балом 3. Ті, що важать 1 або 2, не обов'язково безглузді. Саме вони мають менш важливе значення. Порушення також важать, але в негативних числах.

"Відсутні" фактори SEO

Деякі досвідчені оптимізатори можуть запитати, чому деякі сигнали не відображаються. Причина, яку дає Google, полягає в тому, що деякі з них не так важливі. Наприклад, існує понад 200 сигналів, що використовуються Google, і понад 10 000 підсигналів. Ідея полягає не в тому, щоб переконатися, що вони охоплюють кожен із цих сигналів. Будучи ультраконкретними, це може спричинити проблеми для пошукових систем .

November 29, 2017