Back to Question Center
0

Semtal надає 10 простих хітів для підвищення SEO

1 answers:

Коли мова йде про оптимізацію пошукової системи та про оптимізацію пошукової системи , однією з найпоширеніших проблем, які ми маємо на увазі, є оптимізація сторінок та використання мета-опису та ключових слів у нашому вмісті . Існують різні стратегії та методи, які вам потрібно подбати, незалежно від того, чи ви робите он-лайн SEO або позасторінковий SEO. Інтернет - величезний ландшафт з трильйонами веб-сайтів, тому ви можете привести свій бренд у результати пошуку в пошукових системах, лише якщо ви знаєте, як націлити потрібну аудиторію.

Ось кілька швидких хітів від Джейсона Адлера, менеджера з успіху клієнтів Semalt , для значного покращення SEO.

№1 Оптимізуйте свої локальні списки

Перше, що вам слід зробити, це оптимізувати ваші локальні списки. Послідовність дуже важлива в World Wide Web, і це може бути важким для людей, щоб витрачати багато часу на вашому веб-сайті - high performance windows vps hosting. Ось чому ви повинні привернути їх до прямого та дивовижного пропозиції тільки. Місцевий список містить номер телефону, адресу, ідентифікатор електронної пошти та іншу подібну інформацію. Надаючи це своїм клієнтам, ви можете переконатися, що вони в надійних руках, і ви готові серйозно ставитися до своїх замовлень.

№2 Управління вашою репутацією

Дуже важливо керувати вашою онлайн-репутацією. Для цього потрібно зосередити увагу на отриманні багатьох позитивних відгуків, належних відгуків та онлайнових оцінок та оглядів, які говорять про себе про вашу легітимність та надійність. Це дасть пошуковим системам уявлення про те, наскільки надійним і сфокусованим є ваш бізнес.

№3 Постійно оновлюйте список ключових слів

Ви повинні регулярно оновлювати свій список ключових слів. Якщо ви створюєте багато статей щодня, вам потрібно буде переконатися, що жодні ключові слова не повторюються..Крім того, ви можете встановити час тижня та скласти список ключових слів, які потрібно націлити протягом найближчих днів .

№4 Не резервувати SEO для вашого корпоративного сайту

Різні компанії резервували SEO для своїх корпоративних сайтів. Якщо ви робите те ж саме, дозвольте мені сказати вам, що ви робите велику помилку. Замість цього іноді варто витрачати на назви своїх сторінок, описів, якісного вмісту та зображень.

№5 Створити якісне зміст

Не можна нехтувати важливою якістю статей та належним використанням ключових слів у них. Вам не потрібно щодня публікувати багато низькоякісних статей. Замість цього ви повинні зосередити увагу на публікації якісних матеріалів і постійному збереженні видимості вашого сайту .

№6 Пов'язати свої сайти разом

Якщо у вас є кілька веб-сайтів, було б здорово підключити їх разом. Це один з найкращих методів SEO, і багато експертів рекомендують його своїм клієнтам.

№7 Використовуйте свої слова

Коли ви створюєте посилання, ви повинні використовувати свої власні слова і перестати спиратися на слова інших сайтів. Ви завжди повинні використовувати якоря тексти та давати посилання на різні статті, щоб більше і більше користувачів займалися .

№8 Не забувайте про свій канал YouTube

Якщо ви хочете отримати хороший рейтинг у результатах пошуку, вам ніколи не слід забувати про ваш канал YouTube і зв'язати його з вашим веб-сайтом. Завантажте якісні відео на цей канал, і Google може призначити бонусні очки вашого сайту та відмінний рейтинг. Вставте свої відео прямо у свої статті, щоб залучити багато людей .

№9 Зберігайте ваші соціальні громади

Одним із найпростіших способів досягнення успіху в Інтернеті є гучні соціальні спільноти. Ви повинні регулярно використовувати Facebook, Twitter, LinkedIn та Google+, які є найкращими сайтами соціальних мереж.

№10 Мобільний ключ у 2017 році

Справді, сайти, що підтримують мобільні пристрої, можуть залучати більше відвідувачів. Зробіть свій сайт чутливим та дружнім для досягнення відмінних результатів. Google надає кращий рейтинг сайтам, які можна краще переглядати на всіх типах пристроїв .

November 29, 2017