Back to Question Center
0

Семелат Експерт поділяє прихований Facebook та Twitter трюки Кожен Чемпіон SEO повинен навчатися

1 answers:

Маркетолог соціальних мереж має багато проблем, з якими стикаються щодня. Що більш складно, це те, як він стежить за тенденціями до теми та впроваджує найкращі стратегії, спрямовані на збільшення кількості переглядів, публікацій, уподобань та коментарів на веб-сайті.

Незважаючи на те, що маркетологи соціальних мереж знають усі типи прийомів і порад, пов'язаних з Facebook і Twitter, наведені нижче, надані Олівером Кінґом, менеджером з успіху клієнтів Semalt , ніколи не були виявлені в Інтернеті. 8)

Facebook: Зберегти зв'язок

Чи знаєте ви, що Facebook має збережене посилання, яке постійно залишається прихованим? Щоб підвищити якість вашого вмісту та залучати більше відвідувачів цієї соціальної мережі, потрібно активувати цей параметр - magik slots. Це допоможе вам оптимізувати сайт і залишається похованим у розділі меню.

Twitter: Зберегти за вибраним

Є багато способів корегувати свої твітів, і ви можете перевірити поради щодо соціальних мереж, щоб дізнатися більше про це. За допомогою цієї опції в Twitter ви можете створити свою аудиторію, і ви зможете отримати багато переглядів вашого веб-сайту. Переконайтеся, що ви обрали обкладинку мудро, і це відповідає стандартам Twitter.

Facebook: редагувати фотографії на мобільних пристроях

Це одне з речей, які багато хто з вас ігнорують майже щодня. У Facebook існує наступна кількість варіантів, які допоможуть вам редагувати фотографії незалежно від того, чи використовуєте ви персональний комп'ютер або мобільний пристрій.Ви, можливо, не чули про цю опцію.Очевидно, що він залишається прихованим у розділі меню, і більшість з нас не знають про те, як активувати та використовувати цю опцію, однак після повного активації ви можете редагувати велику кількість фотографії, обмінюватися ними в соціальних мережах та зберігати їх на папері свого мобільного пристрою протягом декількох секунд.

Twitter: Дізнайся, хто не підписався

Якщо ви твітуєте про свій бізнес, важливо знати, хто з вас незважав на Twitter і чому. Справа в тому, що більшість людей не знають, як зробити це можливим, але ви можете перейти до Twitter Analytics, щоб знати все про це. Виявивши, хто більше не вислухав вас, ви можете зрозуміти, який тип людей вам не подобає і чому. Все це, врешті-решт, допоможе вам оцінити та покращити вашу поточну стратегію. Потім Ви можете вирівняти ці стратегії відповідно до вимог своїх послідовників та відповідно налаштувати параметри Twitter .

Facebook: слідувати без друзів

Чи знаєте ви, хто слідкує за вами на Facebook? Чесно кажучи, багато хто з нас навіть не знають, хто їхні послідовники. Завдяки цій функції, яка залишається прихованою в Facebook, ви можете переглядати профілі людей, які щоденно стежили за вашими публікаціями. Це дасть вам уявлення про те, хто тут є для вас, і хто може створити для вас проблеми.

Щебень: Вимкнути функцію

Функція вимкнення Twitter - це те, що вам потрібно звернути увагу. Саме тут ви можете дізнатись, які типи функцій та параметрів можна вимкнути, і що потрібно уникнути. Все це може підвищити надійність вашого сайту в Інтернеті, і ваші послідовники залишаться зацікавленими тижнями через кілька тижнів .

November 29, 2017