Back to Question Center
0

Semalta Експерт з профілактики шкідливих програм інфікування

1 answers:

Коли наші комп'ютерні системи сповільнюються або поводяться незвично, ми повинні перевірити наявність вірусу чи ні. Найчастіше люди не розуміють, що їх комп'ютерні пристрої заражені шкідливим програмним забезпеченням або вірусами, що завдають серйозних збитків. Велика кількість хакерів надсилає вам підозрілі електронні листи та намагається захопити вас тим чи іншим способом.

Проте не варто турбуватися про те, що ви можете захистити свій пристрій, пам'ятаючи про такі речі, які надав Олівер Кінг, менеджер з успіху клієнтів Semalt .

Контроль здоров'я вашого сайту

Google закликає своїх користувачів та веб-майстрів проводити належні дослідження. Різні характеристики Google і Search Console можуть допомогти визначити потенційні проблеми протягом кількох хвилин. Наприклад, ви можете спробувати пошук Google на сайті, щоб перевірити, що було індексовано до цих пір. Це хороша ідея для веб-майстрів, оскільки вони можуть переконатися, що все йде належним чином. Важливо також обмежити пошук лише певними сторінками. Наприклад, якщо пошукова система шукає сторінки Blogspot, то ви можете переадресовувати їх на найбільш придатні та захищені сторінки. Сторінки "Пошукові запити" містять велику кількість ключових слів, які Google знаходить на вашому веб-сайті. Якщо ви помітили, що деякі несподівані ключові слова також виявляються, настав час заблокувати їх усі, перш ніж буде занадто пізно, і ваш сайт буде скомпрометований. На сторінках "Проблеми безпеки" наведено список веб-посилань та статей, які можуть містити шкідливі коди. Параметр Fetch As Google дозволяє користувачам побачити, що Google сканує..Якщо ви помітили, що він просканував інфіковану сторінку, ви повинні видалити його зі свого списку якнайшвидше .

Перелік питань безпеки

Важливо регулярно стежити за своїм веб-сайтом. Крім того, ви повинні вибрати сильні паролі як веб-майстра. Ви можете перевірити рекомендації Gmail щодо вибору сильних паролів. Вибір постачальників контенту сторонніх виробників - це гарна ідея, але ви повинні робити це обережно і переконатися, що вони не надають вам дубльованих та скопійованих вмісту, оскільки вони значною мірою можуть завдати шкоди вашому веб-сайту. Ви маєте звертатися до свого хостингу або веб-сервісного центру для постійної підтримки та порад щодо того, як безпечно залишатися в Інтернеті. Більшість компаній надають своїм клієнтам регулярні оновлення щодо того, як безпечно зберігати свої сторінки та рахунки. Якщо на ваших сторінках або веб-сайтах є RSS-канали, ви повинні запросити більше і більше людей, щоб підписатись на нього. Під час роботи в Інтернеті ви повинні оновлювати свої локальні робочі станції та встановлювати нові версії програмного забезпечення для очищення вірусів та троянських програм.

Вебмайстри з доступом до серверів

Ви повинні регулярно перевіряти конфігурацію вашого сервера. Apache має різні цікаві поради щодо конфігурації безпеки для своїх користувачів, а у Microsoft також є список технічних ресурсів для вашої зручності. Вони просять користувачам звертати увагу на подання каталогів, шифрування та автентифікацію веб-сайтів. Ви також повинні робити резервні копії своїх файлів, щоб вони не заблукали навіть тоді, коли ваш веб-сайт був зламаний. Важливо, щоб кожен користувач міг оновлюватися з сучасним програмним забезпеченням та отримувати інформацію про їх патчі та нові версії. Є багато інструментів і програмного забезпечення, які допоможуть вам створити веб-сайт протягом декількох хвилин, але вибір правильного інструменту є дуже важливим, але важливим, оскільки існують різні варіанти. Ви повинні стежити за всіма розширеннями та файлами журналів. Якщо деякі файли спрямовують вас до невідомих місць, ви повинні видалити їх з вашої комп'ютерної системи якомога раніше. Ви повинні перевірити свої веб-сайти для загальних вразливостей і уникати наявності каталогу з відкритим дозволом

Google каже, що ми повинні використовувати SFTP і SSH для передачі даних. Обидві ці системи захищають ваші сайти від можливих загроз. Блог Google Online Security пропонує багато порад щодо безпеки та безпеки в Інтернеті, тому ви повинні регулярно перевіряти його Source .

November 28, 2017