Back to Question Center
0

Semalt: Які кнопки для веб-сайтів та бойців Дародар? Як їх блокувати?

1 answers:

Під час проходження звіту про трафік Google Analytics одна з речей, яку слід відзначити, є джерелом видимого трафіку. Іноді деякі джерела можуть генерувати значну кількість трафіку, ніж інші. Дізнавшись ближче, можна помітити, що число рефералів з цих двох: darodar.com і buttons-for-website.com - igrow grow lights. Окрім них, які з'являються в звітах GA, існує ймовірність того, що ви раніше ніколи не чули про ці сайти, і цікаво дізнатись, чому вони залучають стільки трафіку.

Підводячи підсумок, ці два домени використовують тактику, яка відома як спам-реферер. Макс Белл, провідний експерт з Semalt , пояснює, що ідея спаму рефералів полягає в тому, що сайти можуть генерувати багато посилань на один домен з певного сайту, який вони хочуть рекламувати. Коли пошукові машини сканують журнали, вони знаходять ці реферали та включають їх у заключні звіти. Недоліком цього є те, що жоден трафік не є дійсним і може змінити спосіб, яким він приймає рішення для веб-сайту.

Оскільки всі посилання спрямовують назад на певний сайт, власникові може бути цікаво, чому сайт відповідає такому обсягу трафіку. Після того, як вони натискатимуть URL-адресу в звітах GA, вони перенаправляються на веб-сайт реферера, який потім переводить як новий візит. Для веб-сайтів зі спамом, хіти, отримані від невдячних власників, є органічними.

На щастя, на сайті немає реальної загрози. Як зазначалося раніше, це призводить до втрати всіх даних, зібраних щодо трафіку на сайт, оскільки він не відповідає кількості. Результат - це перекодований звіт, який не малює фактичну картину того, що відбувається з сайтом. Як правило, показники відмов складають 100%, коли час роботи на місці становить нуль.

Було б обов'язково заблокувати buttons-for-website та darodar, щоб отримати більш реалістичну картину продуктивності сайту. Більшість статей, пов'язаних з вирішенням проблеми, описують використання порівняно нової функції "фільтрування веб-сторінок" у Google Analytics. У розділі Параметри перегляду Google додав простий прапорець, який користувач може вибрати, щоб перевірити або залишити його неперевіреним. З досвіду роботи з цим варіантом у висновку цієї статті передбачається, що параметр фільтрації ботів не відфільтровує двох реферерних спамерів: darodar..com і buttons-for-website.com.

Найкращий спосіб блокувати кнопки для веб-сайту та darodar із приводу небажаного трафіку - це використання власного фільтра. Використовуйте таку процедуру:

1. Відкрийте Google Analytics і натисніть вкладку Адміністратор .

2. Параметр "Перегляд", який відображається у правій колонці, повинен містити підменю, де є запит "Створити новий вигляд". Експерти радять створити спеціальний фільтр під виглядом, так що наприкінці процесу залишається один нефільтрований вигляд, у якому є всі вихідні дані для порівняння.

3. Дайте фільтру назву.

4. На вкладці "Фільтри" виберіть опцію + Новий фільтр.

5. Використовуйте відмінне ім'я для нового фільтра.

6. Тип фільтра повинен бути спеціальним.

7. Використовуйте посилання в полі "Фільтр" у розділі "Виключити" та введіть ім'я першого реферера (кнопки для веб-сайту).

8. Зберегти.

9. Повторіть з кроку 5 для darodar.com.

November 29, 2017