Back to Question Center
0

Semalt: як відслідковувати та блокувати спам-реферал Google Analytics

1 answers:

Для невеликого бізнесу нічого не краще, ніж входити в обліковий запис Google Analytics і переглядати великий обсяг трафіку. Вам буде приємно дізнатись, що ваш веб-сайт отримує різні представлення і не може потрапити в оцінку. чи є цей трафік справжнім чи ні. Якщо ви не маєте сильної присутності у соціальних мережах або належним чином не зробили SEO, то є шанси, що ви стали жертвою спаму рефералів Google Analytics - kunden informieren umzug checkliste. Огляньте уважно, якщо ви правильно розробили зворотні посилання чи ні. І якщо у вас немає зворотних зв'язків і ви отримуєте багато поглядів, тоді ваш трафік є підробленим та не підлягає законності .

Ліза Мітчелл, менеджер з успіху клієнтів Semalt , вміє боротися з рефералом спаму та поділяє тут деякі практичні питання.

Спам Google Analytics - це не просто розчарування, коли мова йде про ведення бізнесу на все життя. Боти можуть допомогти вам просканувати ваш сайт, але ви ніколи не зможете отримувати прибуток від AdSense. Крім того, ви не можете отримати вигоду від служб відстеження Google, оскільки ви страждаєте від спаму аналітики. Це може спричинити серйозні наслідки для ваших сприйнятих даних, блокувати тенденції та шаблони вашого сайту та отримати відсоток відмов відсотків відсотків. Роботи-аналітики можуть виконуватись і виконуються у великій кількості, що неможливо вирішити для малого бізнесу..Наприклад, якщо протягом цього тижня ви отримали безліч звернень і переглядів і ніколи не виконували будь-які пошукові запити, то ви є жертвою цієї проблеми, і її слід якнайшвидше позбавити.

Спостування спаму

Деякі спам-сайти спрощують їх виявлення, кращі - seo -пропозиції, 100dollars-seo та інші подібні. Неважко помітити їх, оскільки їх URL-адреси присутні в Інтернеті. Купівля послуг SEO від надійної компанії є єдиним варіантом для вашого виживання в Інтернеті. Якщо у вас є цифровий маркетолог, попросіть його помітити реферал-спам і позбутися його якнайшвидше. Зловмисні веб-сайти, як правило, є законними, і ви можете знайти їх за допомогою випадкових посилань та підроблених електронних листів. Якщо хтось захоплює вас по електронній пошті, просять вас натиснути на їх надані посилання, то ви повинні триматися в стороні від них. На жаль, спам Analytics є чимось іншим і набагато складнішим, ніж спам-реферал. Кожного разу, коли ви бачите посилання з freemoneyonline або подібних веб-сайтів, краще закрити вікна та очистити кеш.

Призупинення спаму

Після того, як ви виявите спам-реферал, наступним кроком буде заборонити їм керувати звіти Google Analytics. Фільтри - це простий спосіб зупинити їх. Ви можете створити якнайбільше фільтрів, щоб запобігти записуванню відвідувань спаму в Google Analytics. Крім того, ви можете отримати неофільтровані перегляди, які дозволять вашому веб-сайту отримувати лише законний трафік. З іншого боку, тестовий вигляд являє собою копію нефільтрованих переглядів, де ви можете додавати різні аналітичні фільтри для тестування. Останнє, але не менш важливе, ви можете вибрати опцію основного перегляду, яка перевіряє ваші фільтри та автоматично працює для виконання ваших завдань.

November 29, 2017