Back to Question Center
0

Semalt: як і чому захистити вашу систему від шкідливих програм

1 answers:

Чи знали ви, що префікс mal (як у зловмисному програмному забезпеченні) означає поганий на всіх латинських мовах, включаючи іспанську? Це вам багато говорить. Зловмисне програмне забезпечення або шкідливе програмне забезпечення використовують кібер-злочинці, щоб знищити хаос, щоб не підозрювати користувачів комп'ютера. Ви можете подумати про шкідливе програмне забезпечення як про наклепницьку програму, яка використовується для фішингу особистих даних - дані для входу + паролі, дані кредитної картки, банківська інформація, номер соціального страхування, який потім використовується для крадіжки особистих даних (крадіжки особистих даних), грошей та інших зловісних дій. Шкідливе програмне забезпечення може бути у будь-якій формі. Це може бути троянський кінь, вірус, викрадення, хробак або шпигунські програми .

Виконуйте наведені вище рекомендації, визначені Артемом Абгаріаном, Старшим менеджером з успіху клієнтів Semalt , і ваша особиста інформація завжди буде безпечною.

Як зловмисне програмне забезпечення використовується проти вас?

Існує багато способів, завдяки яким хакер або кіберзлочинці можуть розв'язати шкідливе програмне забезпечення. Найпоширенішим способом було б відправити фішинговий електронний лист. Цей електронний лист може виглядати нешкідливим, але часто містить посилання або виконуваний файл, який після натискання встановлює шкідливе програмне забезпечення у вашу комп'ютерну систему .

Після того, як ця шкідлива програма опиниться на вашому комп'ютері, вона перевіряє вашу систему шифрування та захисту даних для вразливостей. Якщо в системі є лазейки, то шкідлива програма використовує комбінацію агресивної тактики для зриву операцій під час викрадення приватних даних. Наприклад, ваш браузер може відкривати безліч вкладок, якщо ви не збираєтеся це робити. Іноді ви чуєте привид аудіо (звукові ролики грають на вкладках, які ви не добровільно відкрили). Як шкідлива програма знає ваші паролі? Ну, вони використовують технологію збору даних, яка називається кейлоггінгом..Цей метод відстежує всі клавіші, які ви натискаєте при вході в обліковий запис. Це означає, що шкідливе програмне забезпечення ідентифікує ваш номер соціального страхування, PIN-код та паролі .

Загроза зловмисного програмного забезпечення є реальною. Фактично, програмне забезпечення дедалі важче виявляти, що означає, що випадки крадіжки особистих даних та інших кіберзлочинів можуть збільшуватися. Але не панікуйте. Є багато способів, за допомогою яких ви можете захистити себе від цієї загрози.

Як уникнути вторгнення шкідливих програм

Це вважає, що грати в безпеці та бути пильним. З огляду на це, наступні поради допоможуть уникнути шкоди:

  • Не натискайте на посилання або відкривайте додатки або виконувані файли з електронних листів, відправник яких ви не знаєте і не спілкуєтесь регулярно.
  • Завантажте, встановіть та оновіть останню версію антивірусного програмного забезпечення, антишпигунське програмне забезпечення, а потім встановіть брандмауер. Не використовуйте розбиті версії антивірусного програмного забезпечення
  • .
  • Уникайте використання функції автоматичного збереження браузера. Якщо ви рекламуєте веб-переглядач, щоб запам'ятати пароль, натисніть "ніколи". Блокування комп'ютера, коли ви його не використовуєте.
  • Переконайтеся, що ви використовуєте найновішу версію програм на своєму ПК, ноутбуці чи планшеті. Як і є, розробники включають найновіші заходи безпеки, щоб утримати поганих хлопців.

Не дозволяйте себе бути іншою жертвою зловмисного програмного забезпечення. Іноді ваш антивірус може з'явити вікно з повідомленням "загроза виявлено". Якщо це станеться, не відкривайте посилання, надіслане на вашу електронну пошту чи текст. Ігнорувати це. Ви будете в безпеці Source .

November 28, 2017