Back to Question Center
0

Semalt: як і чому потрібно заблокувати вашу IP-адресу в Google Analytics

1 answers:

У блозі можна отримувати сотні чи навіть тисячі переглядів, однак вони не можуть одержувати контакти чи коментарі. Веб-сайт може вказувати, що його переглянули декілька глядачів, але відповідь з точки зору коментарів та контактів вказує інше. Це відбувається в обліковому записі Google Analytics. Дані, які показують відповідь глядача, відомі як дані звітування. Дані звітності можуть бути неточними, якщо IP-адреса в обліковому записі Google Analytics не заблоковано - магазин гранд г. москва.

Для отримання точних даних звітності важливо, щоб IP-адреса, що використовується щодня на веб-сайті, була заблокована. Це добре, щоб веб-сайт отримував цілий ряд поглядів. Можна спокушатись думати, що якщо веб-сайт вказує на те, що він отримує кілька поглядів, він може виграти більший прибуток від реклами. Навпаки, це не так, оскільки дані звітності не є точними, якщо IP-адреса цього конкретного веб-сайту не відображає цей факт. Тому використання цих даних для переконання потенційного рекламодавця може бути оманливим. Краще отримати невелику кількість глядачів на веб-сайті, статистичні дані яких є надійними, наприклад, знаючи, що вони роблять, коли відвідують цей веб-сайт, ніж отримуючи купу глядачів, чиї наміри не є чітко визначеними.

Можна заблокувати IP-адресу, якщо слідує така проста процедура, пояснена Райаном Джонсоном, старшим менеджером з продажу Semalt .

Крок 1: Визначення IP-адреси

Більшість людей проводять багато часу на своїх комп'ютерах і не мають підказки про свою IP-адресу. Щоб дізнатись про IP-адресу, просто потрібно Google "що таке моя IP-адреса?" від результатів, номер, який буде показано у верхній частині сторінки, - це IP-адреса. Важливо запам'ятати цей номер, якщо ні, його можна записати на майбутнє .

Крок 2: Вхід в систему

Наступним кроком є ​​вхід в обліковий запис Google Analytics, який ви хочете заблокувати IP-адресу.

Крок 3: Вибір облікового запису

Увійшовши в обліковий запис Google Analytics, слід вибрати обліковий запис, на який ви бажаєте заблокувати IP-адресу.

Крок 4: вибір посилання адміністратора

Після того, як обліковий запис вибрано, вам потрібно перейти до верхнього правого кута екрана та натиснути посилання адміністратора .

Крок 5: Підбір фільтрів

Після відкриття посилання адміністратора, параметр «Усі фільтри» слід вибрати в розділі облікового запису .

Крок 6: Виберіть новий фільтр

Наступним кроком є ​​натискання на Новий фільтр. У полі імені можна вибрати будь-яке бажане ім'я IP-адреси. Поточний фільтр та параметр "Виключити" повинні залишатися перевіреними. Друге спадне меню має бути змінено та записано як "трафік з IP-адреси", а третє спадне меню залишається незмінним. IP-адресу з пошуку Google слід ввести у відповідне поле, а потім виділити наявний профіль і додати його. Останній крок - це збереження.

Після збереження IP-адреса була успішно заблокована від звітування.

November 28, 2017