Back to Question Center
0

Semalt: як боротися зі спамом, як кнопки-для-сайту, Darodar та інші

1 answers:

Більшість звітів Google Analytics містять ширші трафіку, очевидно, з реферерів. Часто, коли користувачі відчувають спалах трафіку, вони часто копіюють та вставляють посилання рефералу на нову вкладку браузера, щоб встановити походження веб-сторінки. Спамбот може бути очевидним в будь-який час, коли користувачі посилаються на сторінки, які переглядають посилання, які продають SEO, і з їхніми власними сайтами ніде не знаходитись.

Спамботи розчаровують і розумні. Вони здобувають перевагу веб-адміністраторам, які не знають про них (хто не розуміє, як працюють спамботи). Незалежно від їх мотива, спамботи руйнують показники сайту. У цьому відношенні такий трафік потрібно обійти, як тільки це з'являється.

Тому Ліза Мітчелл, провідний експерт проекту Semalt , окреслює в статті способи усунення спам-кодів у звітах Google Analytics.

Фільтрування батона в Google Analytics

Це найпростіший спосіб виключення ботів у Google Analytics. У більшості випадків трафік на трафік потрапляє на сайт, і Google Analytics не повідомляє про його результати. Ця функція повинна бути повторно включена при створенні нового веб-сайту або зміни облікових записів Google Analytics. Це найпростіший підхід. Детальна процедура наведена нижче:

  • Увійдіть у свій обліковий запис Google Analytics
  • .
  • Виберіть властивість, на яку потрібно працювати.
  • На кнопці "Адміністратор" (угорі) виберіть "Переглянути параметри" у верхньому правому стовпчику.
  • .
  • Перемістіться вниз і виберіть поле "Виключити всі хіти з павуків та відомих ботів".

Фільтри Google Analytics

Це останній тип фільтра. Налаштування фільтра для приховання трафіку сайту від певного домену або Інтернет-провайдера (Інтернет-провайдер) перешкоджає повідомленню про майбутні веб-показники реферера. Експерти Інтернету вбачають це як незрозумілий, непомітний виправлення. Спамбати все ще вторгнуться на сайт, поки Google Analytics не звітуватиме про такий трафік. Ідея полягає в тому, щоб створити кілька фільтрів, і коли спамботи змінять свій домен верхнього рівня (TLD), потрібен інший фільтр. З огляду на це, фахівці рекомендують фільтри Google Analytics, оскільки в будь-який час, коли користувач змінює веб-хости або перекодує їхні сайти, нічого не потрібно буде копіювати так довго, однакова Google Analytics все ще використовується.

Правила htaccess

Техніка зупиняє спамбот ще до того, як він вторгнеться в перший байт коду з інтерфейсу. Основна перевага цього методу полягає в тому, що файли htaccess можуть залишатися у файловому каталозі public_html сайту та блокувати спамботи на будь-якому сервері. Це означає, що користувачі з багатьма сайтами повинні це робити один раз. Основним недоліком htaccess є те, що слід пам'ятати про те, що вони повинні виконувати ці правила кожного разу, коли вони змінюють хости або переглядають веб-сторінку, яка не охоплена попереднім файлом htaccess .

Дійсний ім'я хоста

Більшість інтернет-експертів воліють цей спосіб блокування спам-посилань. У більшості випадків метод використовується разом з декількома фільтрами на стороні сервера (наприклад, htaccess вище), а також користувальницької функції PHP, яка витягує список доменів із регулярно оновлюваного списку найпоширеніших спам-відео. Метод дозволяє використовувати тільки дійсні імена хостів, а не фільтрувати небажані домени Source .

November 29, 2017