Back to Question Center
0

Semalt: Як блокувати боти від натискання вашого веб-сайту

1 answers:

Боти в основному є фальшивими та автоматизованими програмами, які переглядають ваш веб-сайт для виконання різних завдань. Це коротка форма роботів і може значною мірою пошкодити ваш сайт. Деякі з прикладів ботів - це ті, які були включені в чорний список пошукових систем - arredamento asilo nido usato. Деякі боти відвідують ваші веб-сайти та надсилають вам велику кількість спаму, тоді як інші перевіряють ваші сайти на наявність уразливостей. Перш ніж блокувати ботів від перегляду вашого сайту, важливо, щоб ви розмістили веб-сайт на веб-сервері Apache. Крім того, ваш веб-хост повинен надати вам об'єкт ".htaccess overrides", і вам слід буде вмикати його якнайшвидше. Вам доведеться перевіряти сирі блоги журналу сайту та розмістити ваш сайт на комерційному веб-вузлі.

Росс Барбер, менеджер з успіху клієнтів Semalt , розповідає в статті про деякі практичні підказки в цьому відношенні.

Блокування небажаних ботів

Можна з упевненістю сказати, що блокування небажаних ботів, як ви намагаєтесь позбутися вірусів або шкідників. Ви можете блокувати боти лише тоді, коли ви їх повністю ідентифікуєте. По-перше, вам слід визначити IP-адресу, з якої походять боти. Для цього ви можете завантажити свій веб-журнал з веб-вузла, розпакувати його за допомогою архівів і відкрити його у звичайному текстовому редакторі. Тут ви можете спостерігати, чи відвідують ваш сайт справжні люди або боти. Наступним кроком буде розташування записів, що належать роботам, та пошук рядків користувацького агента..

Примітка IP-адреси, що використовуються ботами

Найчастіше люди не знають, як записувати IP-адреси, що використовуються ботами. Будьте обережні, роблячи це, оскільки ваш сайт може бути пошкодженим, якщо ви не заблокуєте ці IP-адреси якомога раніше. Деякі віруси та шкідливі програми можуть заразити ваші комп'ютери або мобільні пристрої, коли ви блокуєте ботів. Якщо ви бачите, що ті самі боти отримують ті самі або різні IP-адреси, ви повинні завадити всім їм протягом декількох хвилин і оновити веб-браузер.

Завантажте файл .htaccess

Це ще один спосіб позбутися ботів і фальшивого трафіку. Ви повинні завантажити файли .htaccess за допомогою FTP або SFTP-клієнта. Для цього вам слід відвідати верхній веб-каталог свого веб-сайту, де розміщено посилання на домашню сторінку. Тут ви можете знайти цей файл і завантажити його як можна швидше. Якщо ви не знайшли цей файл тут, то ви можете знайти його ще десь в залежності від використовуваної вами програми FTP .

Відкрийте або створіть файл .htaccess

Після того, як ви знайдете файл, наступним кроком буде відкрити його та налаштувати його налаштування. Створіть порожні документи та вставте їх там. Для блокування певного IP-адреси, скажімо, 127.0.0.1, ви повинні додати його до вашого файлу .htaccess і натисніть кнопку "Блокувати" .

Щоб заблокувати боти за рядками користувацького агента, ви повинні шукати рядки з роботом та ті, що містять звичайні літери алфавіту без пробілу, косу риси та пунктуації. Після того, як ви його знайдете, ви можете легко заблокувати його в своєму пристрої та зберегти свій веб-сайт .

November 29, 2017