Back to Question Center
0

Semalt: важливість видалення кодів відстеження Google Analytics з веб-сайту

1 answers:

Макс Белл, менеджер з успішності клієнтів Semalt говорить, що коли мова йде про блокування Google Analytics під час локального тестування на статичні та нестаціонарні сайти, ми можемо знайти багато пропозицій, інструментів, трюків та поради. Найчастіше нам пропонується або фільтрувати його через діапазони IP або вводити унікальні умовні коди в двигуни, що живлять веб-сайти.

Дозвольте мені тут сказати вам, що оригінальний та найбільш автентичний спосіб, за допомогою якого Google Analytics вирішувався, - перенаправлення запитів на офіційний веб-сайт Google Analytics. Це безперечно працюватиме на всіх настільних комп'ютерах та мобільних пристроях, але цей процес не означає нічого, коли ми протестуємо на пристроях iPhone та інших пристроях із підтримкою Wi-Fi. Налаштування локального тестування - це використання доменів dev для ваших локальних каталогів і проектів, а потім шукати оновлені версії вашого сайту, щоб отримати його для мобільних пристроїв та ноутбуків. З цією метою в основному використовую коди йілбрикерів і файли хостів iPhone'ів без будь-яких фільтрів - patek aquanaut replica. Я також спробував Xip і Adobe Shadow. З нею я не зміг фільтрувати діапазони IP, тому що я виконував цей процес вдома. Крім того, мої інтернет-провайдери не надають жодної статичної адреси для домашнього облікового запису .

Я намагався налаштувати користувацький фільтр виключення та користувацького фільтра кілька разів в моїй Google Analytics. Це гарантує, що мій профіль отримує якісний трафік та органічні перегляди з кількох доменів. Я також налаштував спеціальні фільтри на основі моїх імен хостів, і вони краще узгоджують шаблони моєї Google Analytics. З технічної точки зору нам було б важко спочатку шукати імена хостів вихідних доменів. Однак, коли ви внесете відповідні зміни, ви можете легко отримати потрібні результати. Незабаром після видалення кодів відстеження Google Analytics з мого веб-сайту під час процесу резервного копіювання та додавання їх назад я бачив, що мої фільтри працюють правильно, а кінцеві результати чудові.

Виключити власні візити з Google Analytics

Неможливо виключити власні візити з Google Analytics, доки ви не внесете відповідних змін. Це може вплинути на якість трафіку та статистику вашого веб-сайту. Навіть на ранній стадії розробки сайту ви не отримаєте велику кількість переглядів, навіть якщо ви зробили оптимізацію пошукової системи. Існують різні способи запобігання відстеження власних звернень Google Analytics. Кожен і кожний метод має свої плюси і мінуси, тому вам буде легко вибрати правильний варіант відповідно до ваших вимог. Методи серверного або бекенда - це найдивовижніші та сприятливі методи. Їх реалізація займе деякий час, але кінцеві результати завжди чудово. Для цього вам потрібно буде вставити код відстеження Google Analytics на HTML-код вашого веб-сайту, а потім повернутися на сервер, щоб створити відповідні фільтри. Інший спосіб - це фільтрація Google Analytics, яка дозволяє виключати власні візити та коригувати параметри вашого сайту відповідно до IP-адрес. Цей метод дозволить виправити більшість ваших проблем, пов'язаних з IP, і може отримати вам якісний трафік .

November 28, 2017