Back to Question Center
0

Semalt: стежте за троянським вірусом!

1 answers:

Троян - це один з найпоширеніших типів шкідливих програм. Нік Чайковський, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt , пояснює, що кіберзлочинці використовують його для викрадення вашої особистої інформації та доступу до комп'ютерних систем жертв. Не можна було б сказати, що люди знають, як шкідливі програми та віруси можуть впливати на їхні комп'ютерні пристрої. На жаль, вони не знають, наскільки це небезпечно, і як краще уникати їх .

Що таке троянський вірус?

Троян - це особливий тип комп'ютерного вірусу, який впливає на вашу систему та файли; це може пошкодити дані в найкоротші терміни та спробувати поширювати себе на інші комп'ютери та пристрої та смартфони, заражаючи пристрої USB та подібні пристрої передачі даних. Трояни заражають велику кількість машин і можуть завдати серйозних збитків для вас.

Як працюють троянські програми

Троянські віруси та зловмисне програмне забезпечення, як і троянський кінь, з'являються у вигляді спливаючих вікон і не заражають вашу комп'ютерну систему в найкоротші терміни. Вони також можуть мати форму вкладення електронної пошти; як тільки ви дозволите їм відкрити, вони можуть поширювати вірус на вашому комп'ютері. Саме тому ви ніколи не повинні відкривати невідомі електронні листи та їх вкладення. Після того, як троянець отримає доступ до вашого персонального комп'ютера, він може контролювати та заражати всі ваші файли..Існують шанси, що трояни пошкодити всю комп'ютерну систему або деякі її файли. Це може бути небезпечним, якщо ви використовуєте комп'ютерну систему для фінансових транзакцій, оскільки трояни відправить ваші номери кредитних карт або банківську інформацію хакерів протягом декількох секунд. Трояни широко використовуються хакерів і онлайн-хакерів, щоб викрасти гроші та чутливі файли інших людей. Вони діють як ваш комп'ютерний зомбі, що дозволяє хакерам використовувати свій інтернет-пароль або комп'ютери для запуску кібер-атак у всьому світі.

Як захистити себе

Трояни завжди потребують вашого дозволу перед тим, як звертатися до вашого комп'ютерного пристрою, або запускаєте його самостійно або відкриваєте у вигляді документа Word або вкладення електронної пошти. З огляду на це, найпопулярнішою і потужною захистом є не відкривати вкладення електронної пошти та не запускати жодних невідомих програм. Якщо ви не впевнені ні в чому, то краще відмовитися від цих файлів; ви не повинні завантажувати файли чи програмне забезпечення з невідомих веб-сайтів. Важливо також, щоб ви зберігали свої програми та програмне забезпечення; уникайте використання старих версій антивірусного програмного забезпечення, оскільки вони можуть спричинити серйозні проблеми. Щоб зберегти свої паролі в Інтернеті та WiFi, важливо змінити ім'я користувача та паролі двічі на тиждень. Як апаратні, так і програмні брандмауери можуть допомогти контролювати небезпечний веб-трафік і припинити завантаження троянців з невідомих місць .

Висновок

Все це легко запам'ятати, але неможливо позбутися троянів та вірусів. Навіть коли ви встановили антивірусні програми та шкідливі програми, ви не можете видалити троянських програм. Ці програми бувають різними формами, різними пакетами і їх неможливо уникнути в цілому. Найпопулярніші пакети безпеки не можуть видалити троянські програми з ваших комп'ютерів; Натомість вони дозволяють вказати, які заходи безпеки та захист потрібно. Важливо відключити та видалити все непотрібне програмне забезпечення. За допомогою цих способів ви можете захистити ваш комп'ютер від обох вірусів та троянських програм значною мірою Source .

November 28, 2017