Back to Question Center
0

Семалт розповідає про антиспамові заходи в Google Analytics

1 answers:

Коли ви маєте справу з Google Analytics, то, що ви дійсно хочете зробити, це повністю зосередитися на ваших даних. На жаль, завжди є надзвичайно дивним і розчаруванням зі спамом. Спам у Google Analytics став справді суперечливим питанням, отже, ця стаття міститься на тому ж.

Протягом останніх 2 років Google Trends демонструє значне зростання кількості пошуків в спам-службах Google Analytics та способів їх подолання. Спам по суті означає фальшивий трафік рефералів, створений павуками та ботами, на реферальні звіти, які, крім того, перекочують звіти даних Google Analytics. Так, Артем Абгарян, експерт Semalt , передає важливу інформацію про те, як усунути цей спам-референт .

По-перше, вам потрібно визначити всі джерела коду відстеження Google Analytics, до якого в основному доступний ваш основний та альтернативний домен веб-сайту. Зазвичай ми визначаємо домени за допомогою регулярних виразів, які вам не потрібно застосовувати. Вони просто включають введення кожного домену зворотньою рисою (\) перед будь-якою повною зупинкою, розділяючи кожен домен трубою (|). Крім того, переконайтеся, що між доменами або між ними немає інтервалів. Визначивши джерело трафіку до свого домену, ви зможете використовувати фільтр, щоб очистити всі дані про проміжність, що надходять з підроблених веб-сайтів. Налаштування фільтра можна активувати, перейшовши до «Адміністратора», натисніть «Фільтри», потім «Додати фільтр», а потім виберіть тип фільтра як «Користувацький» і підтвердьте дію в параметрі «Включити». Нарешті, натисніть кнопку «Зберегти» ', щоб переконатися, що ваші зміни застосовуються та зберігаються..

Деякі спам-дані можуть проходити через ваші фільтри за допомогою сканерів в межах визначених або визначених доменних імен. У цьому випадку скористайтеся спеціальними фільтрами, щоб виключити всі відомі джерела спам-даних. Більш проактивно ви також можете сканувати та оцінювати свої дані, використовуючи звіти "Отримання", в яких відображаються всі джерела даних. Цей підхід дозволяє не тільки очищати ваші звіти, але й контактувати та розуміти звіти. Цей крок активується, натиснувши кнопку "Придбання" та перейти до звіту "Джерело / Середовище". Коли ви вивчите всі джерела даних та знайдете спам, створіть власний фільтр за допомогою команд, щоб виключати джерела спаму з ваших даних, як обговорювалося раніше. Також зауважте, що регулярний вираз для кожного призначеного фільтра не повинен перевищувати максимум 255 символів, тобто вам знадобиться кілька фільтрів для обмеження кількох спам-джерел.

По-третє, будьте привабливими, щоб вилучати фальшиву закодовану мову у своїх звітах. Зазвичай кодована мова має приблизно 5 символів. Підроблена кодована мова містить більше символів, таких як повні зупинки. У цьому випадку регулярні вирази, такі як. {13,} | \. використовуються для створення власних фільтрів, які виключає кодовану мову з 13 символами, включаючи повні зупинки.

Нарешті, але не менш важливо, ви повинні видалити спам Google Analytics, увімкнувши фільтр BOT, який обмежує звіти про відомий трафік бота або павука. Налаштуйте це, перейшовши в розділ "Адміністратор", вибравши "Переглянути параметри" та натиснувши, щоб перевірити параметр "Фільтрування ботів". Ці заходи позбавлять вас розчарування, перш ніж Google представить постійне рішення Source .

November 29, 2017