Back to Question Center
0

Семалт розповідає про антиспамові заходи в Google Analytics

1 answers:

Коли ви маєте справу з Google Analytics, то, що ви дійсно хочете зробити, це повністю зосередитися на ваших даних. На жаль, завжди є надзвичайно дивним і розчаруванням зі спамом. Спам у Google Analytics став справді суперечливим питанням, отже, ця стаття міститься на тому ж.

Протягом останніх 2 років Google Trends демонструє значне зростання кількості пошуків в спам-службах Google Analytics та способів їх подолання - turban head wear. Спам по суті означає фальшивий трафік рефералів, створений павуками та ботами, на реферальні звіти, які, крім того, перекочують звіти даних Google Analytics. Так, Артем Абгарян, експерт Semalt , передає важливу інформацію про те, як усунути цей спам-референт .

По-перше, вам потрібно визначити всі джерела коду відстеження Google Analytics, до якого в основному доступний ваш основний та альтернативний домен веб-сайту. Зазвичай ми визначаємо домени за допомогою регулярних виразів, які вам не потрібно застосовувати. Вони просто включають введення кожного домену зворотньою рисою (\) перед будь-якою повною зупинкою, розділяючи кожен домен трубою (|). Крім того, переконайтеся, що між доменами або між ними немає інтервалів. Визначивши джерело трафіку до свого домену, ви зможете використовувати фільтр, щоб очистити всі дані про проміжність, що надходять з підроблених веб-сайтів. Налаштування фільтра можна активувати, перейшовши до «Адміністратора», натисніть «Фільтри», потім «Додати фільтр», а потім виберіть тип фільтра як «Користувацький» і підтвердьте дію в параметрі «Включити». Нарешті, натисніть кнопку «Зберегти» ', щоб переконатися, що ваші зміни застосовуються та зберігаються..

Деякі спам-дані можуть проходити через ваші фільтри за допомогою сканерів в межах визначених або визначених доменних імен. У цьому випадку скористайтеся спеціальними фільтрами, щоб виключити всі відомі джерела спам-даних. Більш проактивно ви також можете сканувати та оцінювати свої дані, використовуючи звіти "Отримання", в яких відображаються всі джерела даних. Цей підхід дозволяє не тільки очищати ваші звіти, але й контактувати та розуміти звіти. Цей крок активується, натиснувши кнопку "Придбання" та перейти до звіту "Джерело / Середовище". Коли ви вивчите всі джерела даних та знайдете спам, створіть власний фільтр за допомогою команд, щоб виключати джерела спаму з ваших даних, як обговорювалося раніше. Також зауважте, що регулярний вираз для кожного призначеного фільтра не повинен перевищувати максимум 255 символів, тобто вам знадобиться кілька фільтрів для обмеження кількох спам-джерел.

По-третє, будьте привабливими, щоб вилучати фальшиву закодовану мову у своїх звітах. Зазвичай кодована мова має приблизно 5 символів. Підроблена кодована мова містить більше символів, таких як повні зупинки. У цьому випадку регулярні вирази, такі як. {13,} | \. використовуються для створення власних фільтрів, які виключає кодовану мову з 13 символами, включаючи повні зупинки.

Нарешті, але не менш важливо, ви повинні видалити спам Google Analytics, увімкнувши фільтр BOT, який обмежує звіти про відомий трафік бота або павука. Налаштуйте це, перейшовши в розділ "Адміністратор", вибравши "Переглянути параметри" та натиснувши, щоб перевірити параметр "Фільтрування ботів". Ці заходи позбавлять вас розчарування, перш ніж Google представить постійне рішення.

November 29, 2017