Back to Question Center
0

Semalt розкриває Twitter-трюки для вас, щоб перемогти бізнес

1 answers:

З Різдва та Чорної п'ятниці подарунки на Facebook і Twitter для залучення любителів мистецтва на Tumblr та Instagram, існують різні стратегії та методи для отримання успіху в мережі як бізнесмен. Якщо ви вже використали Facebook і хочете спробувати Twitter, тут ми поділилися деякими цікавими порадами, щоб почати .

Перше, що вам потрібно зробити - це створити професійний профіль Twitter і завершити свою біографію. Отримання шанувальників соціальних мереж непросто, тому вам доведеться працювати дуже важко. Кажуть, що ви повинні планувати це належним чином, особливо якщо ви новачок у Twitter і не знаєте про все - where can you buy a cloche. На початку, це займе деякий час, щоб залучити все більше людей.

Френк Абагнале, менеджер з успіху клієнтів компанії Semalt , говорить, що використання Twitter є набагато кращим і простішим, ніж використання Instagram та Facebook. Ви просто повинні заохотити людей до вас, і це може бути зроблено, якщо ви плануєте речі правильно і залучаєте людей, ділившись якісним вмістом та чудовим матеріалом.

Робота з алгоритмом Twitter

Більшість людей не знають значення алгоритму Twitter і не знають, що робота з ним може збільшити кількість прихильників. Цифрові маркетологи та менеджери соціальних мереж знають, що робота з алгоритмом Twitter є важливою для брендів та власників веб-сайтів..Ви повинні стежити за цим і бути в курсі того, які типи спадів і падінь відбуваються.

Використовуйте щебетати Відео

Використання Twitter-відео може надати вам безліч послідовників, акцій та подібних до них. Соціальні медіа відео-маркетинг - це один з найкращих способів розширення вашого бізнесу, і це було висвітлено в багатьох статтях. Окрім Twitter, ви можете вибрати відео Snapchat, YouTube та Instagram, щоб збільшити кількість підписувачів. Загальний вигляд ваших профілів соціальних мереж повинен бути досить вражаючим та привабливим.

Tweet частіше

Скільки тиків ви ділитеся в день? Що ж, ідея полягає в тому, що ви повинні використовувати Twitter щодня і тримати своїх послідовників таким чи іншим шляхом. Відправка твітів кожні десять хвилин дозволить світові знати, що ви в Інтернеті і готові вразити своїх шанувальників. Це, в кінцевому рахунку, збільшить вашу кількість підписувачів, і ваші користувачі зможуть більше займатися вашими твітами.

Спробуй щось інше і нове

Важливо, щоб ви спробували щось інше, нове та більш привабливе, ніж те, що вже роблять інші. Пройшли ті дні, коли люди часто використовували подібні речі знову і знову. У ці дні люди залучаються до профілів, які займаються фотографіями профілю та чудовим вмістом. Ось чому ви повинні спробувати різні речі та експериментувати з чудовим вмістом, щоб отримати багато прихильників на Twitter. Цей процес може звучати складно, але це єдиний спосіб забезпечити ваше виживання в інтернеті. Отже, якщо ви серйозно ставитесь до наочності в Інтернеті, ви повинні залучати людей з відмінними і унікальними твітами, а також статтями. Отже, яка ваша думка про це? Не забудьте поділитися думками в поле коментаря нижче.

November 29, 2017