Back to Question Center
0

Semalt пропонує керівництво щодо блокування та видалення спаму Google Analytics

1 answers:

Спам Analytics не є новим питанням, але останнім часом він став набагато небезпечнішим, ніж будь-коли. Тут провідний експерт з Semalt , Ліза Мітчелл, розповість про деякі способи блокування та видалення спаму Google Analytics. Ви також отримаєте уявлення про те, як вони впливають на ваші сайти - vendo oculos de sol.

Перше, що вам слід знати, - це те, що спам аналітики набуває різних форм: spam spam і бот-спам. Обидві ці форми значною мірою впливають на вашу Google Analytics. Тому шлях до них має бути різним, і ваша увага повинна бути спрямована на те, як їх повністю вилучити .

Що таке спам-бот?

Бот-трафік або спам-бот є більш поширеним і небезпечним, ніж ви коли-небудь очікуєте. За останні місяці він заразив більше двох мільярдів веб-сайтів через неякісний трафік. Хоча не всі боти небезпечні чи погані. Google, Bing та інші великі пошукові системи залежать від пошукових ботів при скануванні та індексації вмісту на веб-сайтах. Такі комерційні сканери, як SEMrush, Pinterest, такі як FeedBurner, Twitter, а також моніторингові боти, такі як WordPress, Uptime Robot, все гаразд. Але ви повинні робити все можливе, щоб позбутися від спам-ботів, які в значній мірі схильні руйнувати ваш сайт .

Спам-боти або спам-сканер - це програми, призначені для автоматизації різних завдань, таких як крадіжка вашого вмісту та даних, викрадення серверів, спам коментарів, фішингові атаки та атаки DDoS. у різних категоріях, таких як інструменти для зловмисників, імперсонатори, спамери та скребки, а також особи, які використовують фальшиві ідентифікатори, щоб обійти ваші заходи безпеки, вони використовуються для розгортання атак DDoS. Другий тип - це інструмент зламання, який використовується для розповсюдження Різні шкідливі програми та віруси. Два роки тому компанія Google стверджувала, що через цю проблему зламали 200 відсотків веб-сайтів. Скребки широко використовуються для крадіжки веб-вмісту та даних. У більшості випадків викраджені статті перевидають на інших доменах і форумах. використання ботів для поширення рекламного контенту у формі фішингових посилань та коментарів.

Є різні способи блокування та видалення ботів і спаму. Деякі з них обговорюються нижче.

Автоматичний фільтр для фільтрації ботів / павуків

Ця функція була представлена ​​Google кілька місяців тому. Це дозволяє перевіряти та блокувати трафік, який надходить від невідомих IP-адрес. Ви можете легко позбутися павуків і ботів з цим типом. Ви можете створювати фільтри на списках Міжнародних павуків та ботів IAB / ABC. Автофільтри - це найпотужніший захист від спаму бота, оскільки на нього вже були використані різні сайти. Легко реалізувати і дає чудові результати.

Блокування ботів, використовуючи .htaccess

Інший спосіб полягає в блокуванні ботів, використовуючи файли .htaccess. Ця функція автоматичного фільтру допомагає видалити боти, які відвідують вашу Google Analytics. Це запобігає прибуття ботів, але це не може бути постійним рішенням для вашого веб-сайту. Якщо у вас виникли плутанини або питання щодо рішень, представлених тут, ви можете зв'язатися з нами через розділ коментарів нижче.

November 29, 2017