Back to Question Center
0

Semalt представляє прості способи залучення мільйонів Twitter-користувачів

1 answers:

Якщо ви серйозно ставитеся до того, щоб отримувати багато послідовників на Twitter, ви дійшли до потрібного місця. Ось Артем Абгарян, старший менеджер по роботі з клієнтами компанії Semalt , збирається розповісти вам кілька фантастичних способів отримання все більше і більше послідовників Twitter.

Craft Compelling Bio

Найчастіше люди розпізнають вас з вашої біографії та фотографії вашого профілю. Ось чому ви повинні створити привабливу та привабливу біографію для залучення все більше і більше людей у ​​свій профіль Twitter - build a character online free. Ваша біографія повинна повідомляти світові всі основні речі про вашу особистість, сім'ю та професійне життя. Тут вам доведеться написати 160 символів і вражаюче описати себе. Використовуйте багато просторів і охоплюйте всі основи свого життя, щоб заохотити людей до вас.

Завантажити реальну фотографію себе

Не можна було б сказати, що для нових облікових записів неможливо завантажити реальні фотографії. Але якщо ваш обліковий запис більше шести місяців, ви повинні завантажити свою фотографію та повідомити світові про вашу особистість і зовнішній вигляд. Люди в Twitter залучаються до профілів, які мають цікаві фотографії, тому ви ніколи не повинні завантажувати непарні чи нудні самі, оскільки це може зруйнувати вашу загальну репутацію.

Відповісти на Tweets Публічно

Ви не повинні стеснюватися обговорювати важливі речі публічно. Насправді, було б здорово, якщо ви відповівте на відкриті твітів і помітите друзів, щоб вони могли брати участь у дискусіях. Якщо ви не" t відповідає твітів публічно, ви можете не отримати багато підписувачів і не можете збільшити надійність вашого сайту в Інтернеті. Важливо змінювати налаштування у своєму обліковому записі Twitter і підтримувати публічні бесіди. У той же час ви не повинні використовувати дешеві або дурні слова під час обговорення щось важливого з вашими послідовниками. Нехай світ бачить те, що ви думаєте або кажете як звичайний твітів.

Дотримуйтесь експертів і, як знамениті сторінки

Ви повинні розглянути наступних експертів у Twitter та популярні сторінки. Надсилайте іншим особам знаменитості у ваших публікаціях, щоб збільшити кількість підписувачів. Слідуючи правильним людям, ви можете бути впевненими в тому, що вони стануть поміченими в Інтернеті, і зможете розпочати обговорення, щоб збільшити кількість послідовників на Twitter .

Нема чого турбуватися про те, чи хтось вас не збіжить, але ви можете отримати багато прихильників, поділившись вмістом та обговорюючи хороші речі на Twitter .

Допомога людям в Інтернеті

Ви повинні допомогти людям у Twitter, щоб збільшити кількість прихильників. Взаємодійте з іншими людьми і намагайтеся вирішити свої проблеми; Тримайте все в спілкуванні та заробляйте гроші в соціальних мережах за допомогою вашого сайту та оголошень. Під час роботи в Інтернеті, якщо ви бачите, що комусь потрібна ваша допомога, ви повинні бути готовими допомогти їм.

Висновок

Нарешті, але не менш важливо, часто потрібно твіт, щоб люди залучалися до вашої профілю Twitter. Поділіться якісним вмістом та інформативними матеріалами практично щодня, оскільки це є єдиним способом отримати кілька прихильників на щебеті протягом кількох днів. Немає необхідності отримувати фальшивих послідовників, оскільки вони не принесуть вам хороших лідерів або будь-якого бізнесу в Інтернеті.

November 29, 2017