Back to Question Center
0

Semalt пояснює, чому треба блокувати ботів і веб-сканерів

1 answers:

Можна з упевненістю сказати, що багато поглядів, які надходять на ваш веб-сайт, базуються на неживих та неправдивих джерелах, і це не так, адже вам потрібно позбутися цього, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт зростало для час життя. Якщо ви вважаєте, що трафік з бота є гарним і надійним, ви робите велику помилку, оскільки це може призвести до відключення вашого облікового запису AdSense. Найчастіше, боти виглядають як трафік людей в Google Analytics, але це не було випадків місяцями тому. На сьогоднішній день понад сімдесят відсотків трафіку, який генеруються невеликими веб-сайтами, є від ботів і фальшивих джерел. Макс Белл, експерт Semalt, попереджає вас, що боти завжди намагаються потрапити на ваш сайт багатьма способами, і вам може бути неможливо позбутися від них.

Хороші боти

Значна кількість ботів, які відвідують ваші сайти, є не більш ніж фальшивими та марними; навіть вони корисні для ваших веб-сторінок, якщо вони входять у невелику суму. Наприклад, деякі хороші боти використовуються самим Google для пошуку нового вмісту в Інтернеті. Майже у всіх пошукових системах використовуються хороші боти для визначення якості статей. Змінюється спосіб визначення якості, тепер вони вдаються до використання масивних програм програмного забезпечення..Плюси слідують за посиланнями, переходять з одного сайту в інший і індексують новий та змінений вміст. Роботи Google складні, з глибокими наборами правил, які можуть керувати їх поведінкою. Наприклад, команда NoFollow на посилання робить їх менш ефективними та невидимими для роботів Google.

Bad Bots

Погані боти - це ті, які руйнують ваш сайт і не можуть надавати ніякої користі. Вони навмисно розшукуються та автоматично індексуються. Ваш вміст відображається як людям, так і ботам, ігноруючи якість та автентичність. Неправильні боти ігнорують директиви робота та не використовують IP-блоки, щоб підтримувати якість ваших веб-сторінок. Одна з найбільших проблем з цими ботами полягає в тому, що вміст важко індексувати, і воно залишається прихованим від громадськості, залишаючись відкритим для хакерів, які можуть отримати доступ до ваших файлів, щоб ваша система була скомпрометована. Також існують спам-боти, які можуть пошкодити загальну ефективність вашого сайту. Вони заповнюють ваш сайт заздалегідь визначеними повідомленнями, що робить афілійованих продавців поганими.

Якщо ти блокувати ботів?

Якщо ви постійно отримуєте перегляди з хороших ботів, їх може бути необов'язково заблокувати. Але якщо ви отримуєте перегляди з поганих ботів, ви можете розглянути їх блокування. Ви повинні заблокувати пошуковий робот Google, щоб вилучити ваш сайт із результатів пошукової системи. З іншого боку, ви повинні обов'язково блокувати спамботи. Якщо ви усвідомлюєте захист вашого сайту від DDOSing, необхідно заблокувати IP-адреси ботів і спамерів. Завжди пам'ятайте, що погані боти ніколи не турбуються про ваші файли robot.txt, що є дуже невдалим, оскільки захист цього файлу є обов'язковим для зростання вашого сайту та його загальної продуктивності Source .

November 29, 2017