Back to Question Center
0

Semalt: Плагін миттєвих статей Facebook

1 answers:

Джек Міллер, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt , стверджує, що було б неправильно сказати, що миттєві статті доступні для всіх видавців та блогерів незалежно від того, де вони живуть. Facebook постійно шукає шляхи для того, щоб веб-майстри могли легко писати та публікувати свої статті в соціальних мережах, тому компанія співпрацювала з Automattic, яка є головною компанією WordPress та VIP, для створення вільних плагінів для миттєвих статей. Всі ці плагіни спрощують процедуру написання та публікації статей у WordPress. Миттєві статті допоможуть краще виконати це завдання. Інструменти публікування з відкритим вихідним кодом WordPress оснащені більш ніж 20 відсотковими сайтами у світі, тому Facebook щасливо допомагає мільйонам видавців у всьому світі залучати трафік на свої сайти за допомогою інструмента миттєвих статей. Останнім часом компанія співпрацювала як з малими, так і великими групами видавців WordPress, щоб бета-тестувати свої плагіни, щоб відповідати стандартам соціальних мереж. Його останній плагін має інтерактивні параметри та функції на вибір, і висвітлюють історії на мобільних пристроях, щоб все більше і більше читачів приваблювались.

Наприклад, цей плагін розпізнає найбільш придатні зображення, що знаходяться в статті статей іноземної бібліотеки, і вказує правильні картинки відповідно до заголовка статті та його вмісту..Фотографії правильно впроваджені в миттєвих статтях, розширюючись, щоб заповнити екран вашого соціального носія, щоб ви могли залучити велику кількість читачів.

Декілька прикладів показують, що сторонні відеоролики та гравці, вбудовані в миттєві статті, можуть створювати чудовий користувацький досвід і можуть збільшити кількість звичайних переглядів на ваших веб-сторінках. Ви можете активувати плагіни за допомогою шаблонів WordPress. Використовуючи їх, ви можете миттєво створювати та публікувати свої статті, а також розширювати плагін для підтримки всіх типів елементів. Усі зацікавлені та потенційні видавці можуть переглядати розділи документації та розділи часто задаються в плагіні, а також у WordPress.

Плагін відкритий, і редактори та члени спільноти заохочуються до участі в проектах розвитку, щоб допомогти один одному скористатися усіма його функціями та характеристиками. Якщо у вас є якесь плутанина чи пропозиція, вам потрібно надіслати свій запит або відкрити квиток на офіційному веб-сайті. Якщо ви пишете якісні статті, то цей плагін чудово підходить для публікації їх в Інтернеті. Нативний формат Facebook складається з вбудованих костюмів, інтерактивних інструментів та інших параметрів, які допомагають вашим історіям піти вірусними, незалежно від того, чи читає ваші статті на мобільних пристроях, ноутбуках чи персональних комп'ютерах. Ви повинні вставити відповідні відеоролики та багато зображень для залучення великої кількості людей .

Кінцевою метою соціальних медіа є вирішення вашої проблеми та проблем в значній мірі. Миттєві статті доступні для всіх блогерів, а партнерство Facebook і Automattic - це крок до розуміння того, що настав час змінити спосіб використання соціальних засобів масової інформації. У найближчі тижні ці дві компанії планують запускати безліч нових плагінів, тому ви повинні залишатися на зв'язку, щоб дізнатися про них більше Source .

November 29, 2017