Back to Question Center
0

Semalt: Нові тенденції в маркетингу SEO

1 answers:

Іван Коновалов, Експерт Semalt , стверджує, що впровадження AI збільшує можливість отримання конкурентної переваги, і це може бути пов'язано з передовими візуальними, гіпер-локальними та голосовими пошуками. Але все ж таки, коли ми отримуємо інформацію про переваги AI, впровадження його в роздрібний бізнес може перетворитися на справжню проблему. У зв'язку з цим, Кевін Бобовський, SVP та маркетолог SEO дає докладні переваги AI роздрібним торговцям. Він пояснює, що багато користувачів, відсоток яких досягає 60%, починають свої пошуки з мобільних пристроїв. Він пояснює, що немає цифрових маркетологів, які не зайняті пошуками на своїх мобільних телефонах або шукають послуги з оптимізації локальних пошукових систем - what is grand mondial casino.

Незважаючи на те, що мобільні телефони широко використовуються у маркетингу, дослідники, на жаль, ігнорують використання AI та голосових пошуків. В даний час все більше і більше маркетологів стикаються з великими труднощами у своїй роботі, а також зростаючою конкуренцією на місцях. Хороша новина полягає в тому, що існують прості способи допомогти вирішити цю проблему. Перш за все, ви повинні розуміти клієнта, а також їх потреби в конкретний момент часу, використовуючи послуги оптимізації локальних пошукових систем .

До речі, Кевін Бобовський також вважає, що використання голосового пошуку призведе до значних змін у сфері маркетингу, оскільки він може допомогти продавцям, а також пошуковим системам краще зрозуміти переваги, які мають різні клієнти. Також змінилися б типи клієнтів. Наприклад, замість того, щоб друкувати "Нью-Йоркські будівлі", вони запитали "Де я можу знайти кращий вигляд в Нью-Йорку?". Це дуже велика перевага та можливість для маркетологів, які дійсно можуть покращити свій бізнес і приносити їм велику суму грошей щорічно.

Однак питання, яке залишається невисловленим, - це "вплив цього на практику роботи з SEO". Маючи на увазі це питання, основна увага буде перенесена на інші довготривалі ключові слова, і це полегшить та оптимізує стратегію. Люди звикли спілкуватися з такими інструментами, як Alexa та Siri. І зауважте, що ця взаємодія майже завжди має форму загальних питань. На практиці це означає, що ви можете покращити свій сайт, додавши сторінку з запитаннями або створивши блог, даючи відповіді на найпопулярніші запитання.

November 29, 2017