Back to Question Center
0

Semalt: Не зав'язувати рекламою або шкідливими розширеннями

1 answers:

Інсталяція розширень і додатків браузера без обережності може бути небезпечною в рази. Незалежно від того, обережно чи ні, під час завантаження, додаючи їх до браузера, потрібно уважно стежити за тим, де вони отримують свої надбудови.

Олівер Кінг, менеджер з успіху клієнтів компанії Semalt , обговорює, як уникнути небезпечних розширень шкідливих програм.

В Інтернеті була одна цікава стаття, яка стверджувала, що деякі онлайн-користувачі використовують розширення браузера, щоб шпигувати інших. Для людини, яка не знає, як працює Інтернет, це може стати шоком для них. Проте пішли ті часи, коли в Інтернеті існували чисті та корисні розширення - appraisal of real property. Компанії з прихованими мотивами закінчили очищення їх добре від ринку. Цілі розширення були популярними серед багатьох користувачів. Таким чином, вони можуть одночасно зібрати велику кількість інформації.

Компанії могли потім додати до цих розширень коди відстеження та контролювати дії відвідувачів або примусити спливаючі об'яви користувачеві, що не знає. Розробники оновлюють свої розширення на регулярній основі, що ускладнює знати, коли сторонній шкідливий індивідуум контролює систему.

Наразі експерти ще не знайшли певного способу розрізняти законне та нелегітимне розширення. Причина проста..Існує ніякого способу розповісти про зламане розширення від того, що немає. Проте, завдяки HTG, дослідники продовжують переглядати окремі розширення, щоб визначити, чи вони містять шкідливе програмне забезпечення чи ні .

HTG має загальнодоступний список усіх розповсюджуваних рекламних і шкідливих програм. Щоб дізнатися статус розширення, потрібно встановити його у списку. Щоб побачити наразі встановлені розширення, натисніть на налаштування та перейдіть до розширень зліва.

Розширення Chrome

Щоб вимкнути цю функцію, зніміть прапорець увімкнення або видаліть його в сукупності. Якщо розширення з'являється у чорному списку, негайно видаліть його з системи. Крім того, ExtShield для Chrome сканує всі доступні розширення та встановлює знехтувані ззовні на основі чорного списку.

Щит для Chrome

Це одна функція, яка показує дозволи, які існують у поточних розширеннях у системі. Він продовжує стежити за всіма майбутніми установками та поведінкою веб-сайту, і якщо вони показують будь-які ознаки зловмисного наміру. Розробник для щита також має намір створити функцію, яка сповіщає користувача, коли розширення змінює власність або коли воно починає поводитися дивно. Інший, який називається Extension Defender в магазині Chrome, також має ті самі функції, але з вищим рейтингом через збільшення помилкових спрацьовувань у ExtShield.

захисник розширення

Подібно до щита для хрому, ця програма Extension Defender сканує браузер, шукаючи будь-яке рекламне, шпигунське та шкідливе програмне забезпечення. З новими підписями, що додаються щодня, вона також сканує та виявляє будь-які порушення, включаючи ті, що знаходяться на веб-сайті та поза ним. Вона має відкритий вихідний код, що означає, що громадськість може відстежувати, що кожен рядок коду на розширення. ExtShield не має цієї функції, тому люди більше довіряють Extension Defender .

Висновок

Поточний список служить захистом першої лінії для онлайн-користувачів, перш ніж розробники можуть точно визначити майбутні загрози. Через широкі привілеї, що мають розширення, вони володіють великою кількістю інформації, що робить їх потенційними цілями для хакерів та інших осіб з шкідливим наміром .

November 28, 2017