Back to Question Center
0

Semalt - Як виключити відвідування Google Analytics

1 answers:

Чи знаєте ви, що статистичні програми, такі як Google Analytics, відслідковують вашу діяльність на вашому веб-сайті, який переконує вашу статистику?

Ігор Гаманенко, Директор з розвитку клієнтів Semalt , наводить тут кілька корисних питань у цьому відношенні.

Щоб уникнути цього, ви можете використовувати фільтри, щоб уникнути виявлення фальшивого та непотрібного трафіку на сайті. Коли ви застосовуєте необхідні фільтри, ваша статистика не покаже перекочених даних, оскільки діяльність, яку ви побачите на своєму сайті, буде реальним трафіком від законних відвідувачів. Ці фільтри не тільки допомагають фільтрувати відвідування на сайті, але також допомагають ідентифікувати спам, включаючи спам-реферування примару та спам-реферал на сайті .

При використанні Google Analytics потрібно визначити IP-адреси пристроїв, якими ви користуєтесь. Зауважте, що вам потрібно визначити всі IP-адреси всіх пристроїв, які ви використовуєте для доступу до сайту. Крім того, пам'ятайте, що IP-адреси змінюються з часом, тому вам потрібно регулярно стежити за IP-адресами та оновлювати фільтри, коли це необхідно .

Таким чином, як це зробити, визначте IP-адресу, щоб виключити ваші відвідування? Хоча існують такі сайти, як введення вашого IP-адреси у ваш браузер, і адреса відображається в результатах пошуку.

Як правило, відображений у результатах IP буде виглядати наступним чином: 60.40.210.157. Адреса, що відображається у вказаному вище форматі, називається адресою IPv4. У деяких випадках пошук може повернути іншу рядок цифр у форматі: 2002: 0db6: 75a5: 0000: 0000: 8a4e: 0180: 4339. Адреси, які відображаються у вищевказаному форматі, відомі як IPv6. Це нові типи адрес, до яких люди переходять. Проте як IPv4, так і IPv6 можна використовувати для фільтрації IP-адрес ваших пристроїв у Google Analytics..Після того, як ви маєте IP-адресу, скопіюйте та вставте його в текстовий редактор, наприклад TextEdit або Блокнот.

Тепер, коли в текстове редагування у вас є адреса, увійдіть у свій обліковий запис Google Analytics і виберіть сайт, на якому ви створюєте фільтр. Коли ви натиснете посилання адміністратора у заголовку, відкриється набір з 3 стовпців. У правій колонці ви побачите посилання з назвою "Фільтри". Натисніть на неї. Якщо ви раніше не створили фільтри, відкриється список порожніх фільтрів. Натисніть кнопку Додати фільтр.

Рекомендується називати ваш фільтр, оскільки у вас може бути кілька фільтрів з плином часу. Наприклад, якщо ви працюєте на мобільному IP-адресі, ви можете називати його домашньою IP-адресою. У розділі "Тип фільтра" введіть його в "Заздалегідь заданий тип". Для випадаючого меню "Вибрати фільтр" виберіть "Включити лише".

Потім перейдіть до пункту Вибір місця призначення або джерела. Це джерело трафіку. Щоб отримати найкращі результати, виберіть «Трафік з IP-адрес». Тепер перейдіть до останнього випадаючого вікна і виберіть варіант, який є рівним. Коли ви закінчите весь процес, натисніть кнопку «Зберегти». Тепер ви побачите новий фільтр у списку .

Щоб дізнатись, чи Ви виключили свої відвідування з Google Analytics, перейдіть до звіту "Реальний час" і перегляньте, чи відображається ваш візит у статистиці. Пам'ятайте, що внесені вами зміни можуть зайняти кілька хвилин, щоб набути чинності.

Якщо ви помітили, що ваша IP-адреса все ще з'являється, знову перевірте налаштування фільтра. Зокрема подвійна перевірка, щоб переконатися, що IP-адреса має всі його номери, оскільки люди, як правило, пропускають одну або дві цифри при копіюванні та вставці. Продовжуйте виконувати перевірку в режимі реального часу кожні кілька місяців, щоб з'ясувати, чи збирає Google Analytics ваші відвідувачі на вашому веб-сайті. Якщо Google все-таки підніме вас, можливо, що ваш IP змінився, тому прийшов час застосувати новий фільтр Source .

November 29, 2017