Back to Question Center
0

Semalt - Як виключити адресу IPv6 із даних вашого профілю Google Analytics

1 answers:

Ми усвідомлюємо той факт, що Інтернет має мільйони до мільярдів веб-сайтів, і їхнє підрахунку для кожного з нас просто неможливе. Коли ми підключимо наш комп'ютер, ноутбук або мобільний пристрій до Інтернету, на нашому пристрої може з'явитися певна IP-адреса, яку ми призначимо для входу в облікові записи або веб-сайти.

Світ, в якому ми живемо, має багато IP-адрес - orange and black fascinator. На сьогоднішній день існує трильйони IP-адрес, і немає можливості поліпшити та покращити їх якість. Метод, який називається IPv6, може дозволити всім чоловікам, жінкам та дітям отримувати доступ до Інтернету за допомогою їхніх конкретних IP-адрес.

Олівер Кінг, менеджер з успіху клієнтів компанії Semalt , описує тут все, що вам потрібно успішно продовжити.

Як цей процес працює та його основи?

Ви коли-небудь намагалися знати, як цей процес працює, і яка її історія? Якщо ви ніколи не чули про Адміністрацію присвоєних номерів Інтернету (IANA), дозвольте мені сказати, що це конкретна адреса чи простір для всіх ноутбуків, планшетів та мобільних пристроїв у світі. Ця система працює з різними регіональними Інтернет-реєстровами, які називаються RIR. Він поширює спеціальні коди для різних IP-адрес і визнає їх цими кодами пізніше. Інтернет-провайдери або компанія, яку ви сплачуєте за Інтернет-плату, можуть призначити вам певні коди для доступу до Інтернету через Wi-Fi або іншу подібну систему. Легко отримувати доступ до Інтернету та керувати ним, використовуючи ряд імен, номерів та символів..Всі ці символи відомі як ICANN і можуть бути відрізнені один від одного .

Виключення адреси IPv4 або IPv6 з даних профілю Google Analytics

Ви хочете виключити адреси IPv6 з даних Google Analytics? Тут ми можемо допомогти вам краще виконувати це завдання. Є шанси на те, що вам призначено певний код чи номер. Ви можете використовувати цей код або номер для доступу до традиційних адрес IPv4. Для цього потрібно ввійти в свій обліковий запис Google Analytics і отримати доступ до адміністративного розділу, щоб налаштувати параметри. Ви повинні використовувати останню версію Google Analytics, щоб отримати бажані результати. У цьому розділі ви повинні вибрати веб-ресурс або профіль, на який потрібно застосувати й фільтри. Після того, як вони будуть вибрані, наступним кроком буде натиснути на попередньо визначену опцію фільтра та змінити спадні меню, щоб отримати найновішу інформацію та оновлення щодо всього цього процесу. Фільтри у вашому обліковому записі Google Analytics можуть займати від двох до трьох днів, щоб вони були повністю активізовані, тому ви повинні бути готові надати їм стільки часу, перш ніж використовувати їх у цілому.

Традиційна IP-адреса проти адреси IPv6

Традиційна IP-адреса виглядає приблизно на 192.368.255.255 і призначається для всіх комп'ютерних чи портативних пристроїв, а також для мобільних телефонів. Вона має номери від одного до 255 діапазону і призначається необмежену кількість. IP-адреса IP виглядає приблизно так: 4 294 367 296 або 2001: d18: 0: 1234: 0: 567: 8: 1. Обидва вони мають свої особливості, варіанти, переваги та недоліки.

November 28, 2017