Back to Question Center
0

Semalt: Короткий огляд термінів спаму та шахрайства

1 answers:

Інтернет має різні можливості, наповнені людьми, які мають різні наміри. Для випадку спаму існують ІТ-спеціалісти, основним завданням яких є використання уразливості систем та незнання людей, щоб зробити їхні Інтернет-завданням щасливими. Наприклад, є багато випадків, коли люди потрапляють на фішинг, а також інші методи хакерських програм. Спамери завдають величезних втрат, оскільки вони можуть працювати разом з хакерами, щоб викрасти багато жертв своїх людей .

Коли ми створюємо веб-сайти, кінцева мета, як правило, є користувачем. Отже, всі наші зусилля допомагають зробити процес закупівель успішним, а також зробити замовника відчути себе добре. Ми не враховуємо можливості хакерів, які атакують ваш веб-сайт, а також шахраїв. Є численні методи, які допомагають власникам веб-сайтів уникати спаму. Пам'ятайте про безпеку використання вашого сайту, а також про те, щоб переконатися, що клієнти безпечні, залежить від ефективності антиспам-методів.

Іван Коновалов, менеджер з успішності клієнтів Semalt , надає вашим на увазі наступні загальноприйняті методи, що використовуються людьми:

  • Клопотання про вкладення. Люди можуть використовувати електронні листи, щоб відправляти троянські особи, щоб не підозрювати людей. Цей метод працює, роблячи людину, яка надсилає повідомлення електронною поштою, зламати цільовий ПК, що може скомпрометувати безпеку використання браузера..Загальні віруси включають троянів, які можуть зачепити браузер жертви, зробивши його відкритим для атак. Вони можуть контролювати комп'ютерне обладнання, а також записувати натискання клавіш та паролі. В інших ситуаціях існують численні способи, завдяки яким ці вкладення можуть викликати проблеми на комп'ютері жертви.
  • Adware. Є багато оголошень, які забивають екран будь-якого інтернет-користувача. Як результат, люди з поганими намірами можуть використовувати цю техніку для виконання своїх завдань. Наприклад, люди можуть відправляти віруси від імені реклами. Це програмне забезпечення перетворюється на комп'ютер жертви та робить браузери вразливими до самих жорстоких атак. Ви повинні остерігатися програмних продуктів, які ви використовуєте на своєму комп'ютері. Крім того, більшість вільних продуктів можуть містити шкідливі продукти.
  • DoS / DDoS Attacks . У цих видах атак хакери намагаються знищити веб-сайт, перевантажуючи сервер із запитами. Цей метод послаблює пропускну здатність, що робить веб-сайт неактивним і, отже, непридатним для використання. Хакери можуть підвищити ефективність цього методу, використовуючи кілька ботнет-систем.

Висновок

Існує багато видів людей, які користуються Інтернетом. Оскільки люди продовжують створювати корисні та комерційні веб-сайти, інші зосереджують свою увагу на покращенні їх зловмисних навичок, щоб поставити під загрозу стан кібербезпеки. У результаті діти живуть в постійному страху перед величезною атакою зламання, а також іншими втратами, які виникають у разі хакерства. Деякі спам-атаки можуть походити від конкурента, який може зупинити спроби оптимізації пошукової системи (SEO), особливо якщо ваш веб-сайт зазнає зловмисних спроб вилучення. Деякі способи застосування спаму та антиспаму є націленими на те, щоб змусити людей усвідомлювати, але не закінчуючи готовими проблемами. Ви можете скористатися цією настановою, щоб застосовувати шахрайські дії на веб-сайті електронної торгівлі та досягти багатьох цілей Source .

November 28, 2017