Back to Question Center
0

Semalt керує тим, як заблокувати кнопки для веб-сайту та Darodar Bots

1 answers:

Багато власників веб-сайтів помітили darodar.com та домени buttons-for-website.com, що відображаються у звітах Google Analytics - logiciel gestion de temps de travail. Вони ставлять як реферери, що відправляють значну кількість трафіку. Вони не шкодять сайту, але кількість відвідувань, які вони представляють на веб-сайті, впливає на показники відмов і час, витрачений на сторінку. Результат полягає в тому, що алгоритм пошуку Google буде розглядати його як якісну проблему і що люди не знайдуть те, що вони шукають на сайті. Отже, вони знижують рейтинг пошуку на веб-сайті. Це може здатися не великим для великих організацій, але для невеликого бізнесу з веб-сайтом, він може зробити або порушити його операції.

Олександр Пересунко, менеджер з успіху клієнтів Semalt , надає тут кілька зручних способів подолання цієї проблеми.

Обидва сканери посилаються на сайт, який, як видається, є законним. Дародар, здається, пропонує аналіз сайту для користувачів, а кнопки для веб-сайтів дають підприємствам можливість поділитися своєю URL-адресою через такі пункти, як + AddThis. Саме там, здається, закінчується проблема легітимності, хоча деякі джерела виявили згубні наміри цих двох сайтів. Darodar має більше, ніж кнопки для веб-сайту, і створив "ботнет". Ботнет - це мережа комп'ютерів, заражених вірусами, які мають намір поставити під загрозу комп'ютерну безпеку. Він надає хакерам уразливості, які їм потрібно для повернення в систему. Управління ботнетом спрямовує діяльність цих мереж.

Ботнет містить тисячі IP-адрес, що ускладнює блокування веб-сканера за допомогою IP-виключення в Analytics. Часті статті вказують на те, що бот продовжує заражати веб-сайти через одну або декілька програм із вбудованим вірусом. Soundfrost - одна популярна програма для завантаження, яка містить вказаний вірус.

Використання роботів..Текстовий метод блокування кнопок для веб-сайтів і darodar, як це було б з іншими сканерами / павуками, не буде таким же ефективним, оскільки директиви покладаються на добровільне дотримання. Якщо власник в даний час керує стратегіями Black Hat, їх діяльність не відповідає встановленим рекомендаціям.

Боротьба "Дородар" має декілька застосувань. Одним з них є штучне підвищення SEO сайту, направляючи трафік на сайт. Його конфігурація виглядає таким чином, що вона не відображається як сканер. Це виглядає як фактичний відвідувач, і пошукова система буде включати її до своїх звітів, що призведе до скупості в даних Analytics. Це відомо як посилання на спам, що стало менш ефективним через нещодавні оновлення алгоритмів.

Вікіпедія визначає спам-референт як спосіб розповсюдження спаму, який включає повторні запити, використовуючи фальшиву URL-адресу переходу на сайт, який спамер бажає розмістити на сайті. Сайти потім випадково посилаються на сайт спамера, який записує як трафік для них. Це корисно для спамера, оскільки безкоштовні посилання допомагають створювати свої пошукові рейтинги.

Інші ролі, які служать ботнетами, - це атаки на відмову в обслуговуванні, шахрайство в кліках, спам-дешифрування, крадіжка або особиста та фінансова інформація, ретранслятори SMTP для спаму та видобуток биткойнов. На основі цих висновків було б небажано мати такий трафік на веб-сайті.

Кнопки для веб-сайту мають аналогічні функції, лише щоб її доставка трохи відрізнялася. Він пропонує зручний інструмент для обміну веб-сайтами. Коли власник встановить його, він створює шлюз, який люди можуть використовувати для викрадення веб-браузера відвідувачів свого сайту.

Блокування кнопок для веб-сайтів і Darodar

Можливість заблокувати кнопки для веб-сайту та darodar за допомогою виключення IP, щоб запобігти трафіку від них, не буде таким же успішним. Причиною є те, що обидва вони мають багато IP-адрес, що спрямовують трафік на сайт. Альтернативою є редагування файлу .htaccess кожного з цих доменів і блокування трафіку звідти. Для цього потрібно отримати доступ до кореневого каталогу веб-хосту, який формує сайт WordPress. Не забудьте скористатися системою Apache, яку використовують більшість постачальників хостів. Якщо у вас немає досвіду зміни файлів .htaccess, зверніться до веб-майстра, щоб допомогти йому, оскільки будь-яка незначна помилка може призвести до збитку всього сайту.

November 29, 2017