Back to Question Center
0

Semalt: інструкція для початківців про те, як налаштувати миттєві статті в Facebook для плагіна WordPress

1 answers:

У 2015 році було випущено розгортання миттєвих статей. Через кілька місяців тому вони були випущені в усьому світі на Facebook. За оцінками експертів з пошукової оптимізації, миттєві статті повністю залежать від плагінів WordPress. Ці миттєві статті створюються таким чином, що ваші повні повідомлення в супер-оптимізованих версіях. Плагін WordPress розроблений таким чином, що миттєві статті завантажуються в десять разів швидше на мобільних пристроях - mag 245 iptv stb.

Цей посібник, визначений Джеком Міллером, старшим менеджером з успіху клієнтів Semalt , допоможе початківцям і початківцям з нетерпінням активізувати свій плагін WordPress.

Миттєві статті мають швидкість 0-300мс, яку любить ваш читач. Завдяки плагіну WordPress, миттєві статті завантажують вилучену мінімалістську версію вашого сайту. Це для досягнення високої швидкості. Таким чином, вони не завантажують ваш повний сайт. Саме з цієї причини моментальні статті через плагіни WordPress можуть бути не для всіх.

Інтернет-бізнес цілком залежить від Пошукової системи Оптимізація для покращення видимості та підвищення зацікавленості користувачів. Ви власник веб-сайту або маркетинговий консультант, який працює над покращенням видимості вашого бізнесу на таких платформах соціальних мереж, як Facebook? Миттєві статті - це остаточний постріл. Розробка ваших статей може призвести до отримання реального трафіку, посилення взаємодії та зворотних посилань. Найкраще, ніж використовувати миттєві статті на Facebook, є аспектом сумісності. Крім надання клієнтам можливості працювати з оголошеннями, миттєві статті також сумісні з програмами Google Analytics..

Візьміть Facebook на миттєвих статтях

Відповідно до випуску, створеного безпосередньо компанією Facebook, миттєві статті не рекламуються безпосередньо на платформі Facebook. Проте ці статті рекламуються і створюються опосередковано, оскільки вони призводять до збільшення зворотних зв'язків, частки та згенерованого трафіку. Як онлайн-бізнес, ви обов'язково оберетеся з використанням миттєвих статей Facebook для WordPress.

Плюси і мінуси від Facebook Миттєві статті для WordPress

Миттєві статті через підключення WordPress тягнуть за собою багато переваг, ніж недоліків. Ці статті сумісні з Google Analytics, головною причиною, яка дозволяє власникам веб-сайтів виключати фальшивий трафік. Миттєві статті через плагін WordPress є мобільними дружніми , що дозволяє користувачам клацати і обмінюватися посиланнями легко.

Проте ці статті не дають успішних результатів за допомогою налаштованих полів та коротких породжених кодів. Миттєві статті через плагіни WordPress - це кращий вистріл для видавців, який намагається потрапити до великої кількості аудиторій.

Поради щодо додавання миттєвих статей Facebook на сайтах WordPress

 • Завантажте та встановіть Миттєві статті для плагіна WordPress на своєму веб-сайті. Щоб встановити плагін WordPress, перевірте на інформаційній панелі свого веб-сайту та налаштуйте свої налаштування.
 • Створіть та заповніть свій ідентифікатор програми на своєму веб-сайті, вибравши піктограму "Додати нову сторінку"
 • .
 • Заповніть свій улюблений електронний лист у розділі "Програми для сторінок"
 • .
 • Введіть домен вашого веб-сайту в розділі "Розкажіть нам про свій сайт"
 • .
 • Натисніть кнопку "Далі" та пропустіть іншу частину процедури. У верхньому правому куті виберіть і торкніться значка "Пропустити швидкий початок", щоб розпочати
 • .
 • Відкрийте плагін WordPress і встановіть значення, скопійовані на інформаційній панелі веб-сайту.
 • Активуйте плагін WP і завершіть процес.

Покращення взаємодії користувачів та створення правильних даних для вашого бізнесу в Інтернеті є необхідною передумовою. Facebook є однією з найпопулярніших платформ, що покращує видимість контенту та збільшує кількість акцій та зворотних зв'язків для бізнесу B2B і B2C. Обговорений вище допоможе початківцям і новачкам з нетерпінням активізувати свій плагін WordPress.

November 29, 2017