Back to Question Center
0

Semalt: фільтри Google Analytics, які підвищать ефективність вашого сайту

1 answers:

Є багато способів покращити ефективність вашого сайту в Google Analytics, і це є частиною цифрового маркетингу . Коли мова йде про показ важливих звітів про успіхи або визначення причин падіння трафіку, ми повинні звернути увагу на те, скільки переглядів якості на нашому веб-сайті. Дані Google Analytics повинні бути точні та оновлені. На щастя, Google Analytics полегшує обробку фільтрів, важливих для нашого веб-сайту.

Перед тим, як поговорити про ці фільтри, Олівер Кінг, менеджер із задоволення клієнтів Semalt пропонує запропонувати вам підтримувати один, не фільтрувати звіт або перегляд для кожного доменного імені в Google Analytics.

Виключення внутрішнього трафіку

Це не застосовується до всіх типів веб-сайтів, тільки великі компанії можуть отримати вигоду від нього - cheap canada windows vps. Для малого бізнесу важливо виключити внутрішній трафік, щоб забезпечити якість їх веб-трафіку. Їм доведеться переконатися, що їх сайт отримує якісні хіти, і реальні люди взаємодіють із своїми веб-сторінками. Для цього потрібно налаштувати нові представлення звітів у вашому обліковому записі Google Analytics, що може суттєво виключити внутрішній трафік. Ви також повинні виключити вашу власну IP-адресу, щоб ваші погляди і це не враховуються на ваш веб-сайт. Якщо ви хочете виключити велику кількість IP-адрес, тоді вам доведеться використовувати спеціальні фільтри, які легко створювати і мають багато можливостей.

Видалити спам-реферал

Не можна було б сказати, що спам пошкодив велику кількість веб-сайтів за останні місяці. Ось чому слід звернути увагу на те, щоб видалити спам-реферер якомога раніше. Ви повинні вилучити всі веб-сайти або реферери, які починаються з Darodar, кнопки для веб-сайтів і найкращі SEO-пропозиції. Тут ви не можете дозволити собі помилку; ви повинні визначити винуватців та видалити спам-реферал, а потім введіть свої домени в різні поля.

Відображення імені хоста та повної URL-адреси

За замовчуванням Google Analytics не відображає повні URL-адреси сторінок у звіті. Отже, якщо ваш веб-сайт www.abc.com, то вам доведеться знайти релевантні сторінки в Google Analytics, і це можна зробити, показавши назви вузлів або повні URL-адреси. Крім того, ви можете створювати живий вміст і створювати різні фільтри для різних доменів. Це не призведе до плутанини, коли у вас є велика кількість сторінок, які потрібно доглядати. Будь-яка сторінка субдомену повинна бути вільною від помилок перед її запуском .

Ізольований трафік до піддомену

Коли справа доходить до розмови про субдомен, вам слід ізолювати трафік від основного домену в Google Analytics. Переконайтеся, що ваші субдомени використовують ті самі властивості або коди відстеження UA як ваш основний веб-сайт. Ви можете виконати це завдання, відвідавши окремий розділ перегляду в своїй Google Analytics .

Зменшити всі URL-адреси

Нарешті, але не менш важливо, ми б хотіли поговорити про нижню частину URL-адрес. Це важко для багатьох веб-майстрів, але має багато переваг. Ви можете змішувати різні URL-адреси та отримувати велику кількість якісного трафіку на своєму сайті AdSense. Важливо об'єднати дані та впровадити власні фільтри, які можуть знизити всі ваші URL-адреси.

November 28, 2017