Back to Question Center
0

Semalt: фільтри Google Analytics, які підвищать ефективність вашого сайту

1 answers:

Є багато способів покращити ефективність вашого сайту в Google Analytics, і це є частиною цифрового маркетингу . Коли мова йде про показ важливих звітів про успіхи або визначення причин падіння трафіку, ми повинні звернути увагу на те, скільки переглядів якості на нашому веб-сайті. Дані Google Analytics повинні бути точні та оновлені. На щастя, Google Analytics полегшує обробку фільтрів, важливих для нашого веб-сайту - design llc cloud computing company.

Перед тим, як поговорити про ці фільтри, Олівер Кінг, менеджер із задоволення клієнтів Semalt пропонує запропонувати вам підтримувати один, не фільтрувати звіт або перегляд для кожного доменного імені в Google Analytics.

Виключення внутрішнього трафіку

Це не застосовується до всіх типів веб-сайтів, тільки великі компанії можуть отримати вигоду від нього. Для малого бізнесу важливо виключити внутрішній трафік, щоб забезпечити якість їх веб-трафіку. Їм доведеться переконатися, що їх сайт отримує якісні хіти, і реальні люди взаємодіють із своїми веб-сторінками. Для цього потрібно налаштувати нові представлення звітів у вашому обліковому записі Google Analytics, що може суттєво виключити внутрішній трафік. Ви також повинні виключити вашу власну IP-адресу, щоб ваші погляди і це не враховуються на ваш веб-сайт. Якщо ви хочете виключити велику кількість IP-адрес, тоді вам доведеться використовувати спеціальні фільтри, які легко створювати і мають багато можливостей.

Видалити спам-реферал

Не можна було б сказати, що спам пошкодив велику кількість веб-сайтів за останні місяці. Ось чому слід звернути увагу на те, щоб видалити спам-реферер якомога раніше. Ви повинні вилучити всі веб-сайти або реферери, які починаються з Darodar, кнопки для веб-сайтів і найкращі SEO-пропозиції. Тут ви не можете дозволити собі помилку; ви повинні визначити винуватців та видалити спам-реферал, а потім введіть свої домени в різні поля.

Відображення імені хоста та повної URL-адреси

За замовчуванням Google Analytics не відображає повні URL-адреси сторінок у звіті. Отже, якщо ваш веб-сайт www.abc.com, то вам доведеться знайти релевантні сторінки в Google Analytics, і це можна зробити, показавши назви вузлів або повні URL-адреси. Крім того, ви можете створювати живий вміст і створювати різні фільтри для різних доменів. Це не призведе до плутанини, коли у вас є велика кількість сторінок, які потрібно доглядати. Будь-яка сторінка субдомену повинна бути вільною від помилок перед її запуском .

Ізольований трафік до піддомену

Коли справа доходить до розмови про субдомен, вам слід ізолювати трафік від основного домену в Google Analytics. Переконайтеся, що ваші субдомени використовують ті самі властивості або коди відстеження UA як ваш основний веб-сайт. Ви можете виконати це завдання, відвідавши окремий розділ перегляду в своїй Google Analytics .

Зменшити всі URL-адреси

Нарешті, але не менш важливо, ми б хотіли поговорити про нижню частину URL-адрес. Це важко для багатьох веб-майстрів, але має багато переваг. Ви можете змішувати різні URL-адреси та отримувати велику кількість якісного трафіку на своєму сайті AdSense. Важливо об'єднати дані та впровадити власні фільтри, які можуть знизити всі ваші URL-адреси.

November 28, 2017