Back to Question Center
0

Semalt Expert знає, як побудувати свій бренд за допомогою локальної реклами

1 answers:

Якщо ви подібні до більшості підприємців, перспектива скоротити час для реклами, особливо якщо у вас немає достатньо фінансового плану для роботи, може бути переборючою. Як би там не було, є піднесені новини. Місцеве сприяння - це реклама незалежних підприємств, які можуть працювати навіть без значних інвестицій .

Ігор Гаманенко, провідний експерт з Digital Services

Semalt, поділяє 5 найважливіших підходів до розгляду:

1. Сприймайте свої інтернет-страхові побоювання

Коли ви обираєте місце, де потрібно інвестувати свою енергію (і, мабуть, трохи вашої промоційної готівки), ви зможете багато зусиль для роботи в Інтернеті з використанням таких інструментів, як Cradle. Це означає, що ви не повинні зупиняти те, що ви робите кожен раз, коли вам потрібно щось через веб-медіа-мережу.

2. Потрібні ваші потенційні клієнти, щоб насолоджуватися місцеви Ви повинні також.

Вступ до групи в Інтернеті - це неймовірний підхід до розширення посилань та збірки вашої популярності для веб-сканерів. Крім того, це надзвичайний підхід, щоб отримати повідомлення про ваш бізнес у всіх правильних місцях. 8)

3. Інтернет / просунутий місцевий промоушн

Для сильної присутності в Інтернеті, яка залучить пошукові системи SEO та потенційних клієнтів, які використовують їх, потрібно створити таку ж кількість позитивних (і точних!) Цитат. Посилання на цю тему - неймовірний підхід до того, щоб показати, що ваш бізнес є частиною місцевої громади. Ці посилання роблять ваш бізнес видимим та надійнішим для пошукових систем .

4. Ціль краще

Якщо ви знаєте свою нішу, ваш цільовий маркетинг буде більш ефективним, ніж спроба перейти за дорогими ключовими словами або охоплювати принаймні один канал із підсумковим вмістом. Чим краще ви знаєте своїх клієнтів, тим більше ви можете зосередитися на так званих "довгих ключових словах" у вашій платній рекламі.

5. Керуйте своїм брендом в Інтернеті

Почніть з Google Мій бізнес і переконайтеся, що всі основні дані компанії - ім'я, адреса та номер телефону - є правильними. Це є базовим для місцевого пошуку рейтингу. Надійні посилання створюють довіру з пошуковими системами. На випадок випадків, що у вас є конфліктуючі назви, адреси чи номери телефонів у різних місцях Інтернету, інструменти веб-пошуку можуть навіть думати про те, що ці реферери знаходяться в різних організаціях Source .

November 29, 2017