Back to Question Center
0

Semalt Expert визначає 6 важливих типів інструментів SEO для 2017 року

1 answers:

Ви можете використовувати різні інструменти, щоб підвищити ефективність вашої стратегії цифрового маркетингу . Ці інструменти допоможуть вам переглянути якість вашого вмісту, скласти маркетинговий план та керувати посиланнями, крім іншого.

Френк Абагнале, менеджер з успіху клієнтів компанії Semalt , розгляне тут типи інструментів SEO, які вам потрібно провести в 2017 році для успішних маркетингових кампаній.

Види SEO інструментів

Є шість основних типів інструментів SEO, які ви можете використовувати, багато виконує декілька завдань - cronotermostato wireless cronos. Деякі з них безкоштовні. Ви повинні платити за інших, а інші можна класифікувати як безкоштовні інструменти SEO. Всі вони відіграють важливу роль у поліпшенні вашого маркетингу, вони:

1. Технічні інструменти SEO

Це допоможе вам вивчити задній кінець вашого сайту, подивитися, як він працює, і з'ясовує будь-які проблеми, які вам потрібно виправити. Технічні інструменти знаходяться в широкому діапазоні, і немає єдиного всеосяжного технічного інструменту, який допоможе вам зробити сайт більш дружнім до SEO .

Технічні інструменти SEO можуть виконувати технічні аудити SEO, аналіз технічних посилань, тести веб-сторінок, коди відповіді на заголовки та перевірки XML-схем сайту.

2. Рейтинги Інструменти

Коли ви розробляєте свою маркетингову стратегію, потрібно знати, де ви оцінюєте певні показники. Саме тут з'являються інструменти рейтингу. Вони показують вам, де ваш сайт в даний час займає кілька показників, таких як ключові слова та зворотні посилання..

За допомогою цієї інформації ви можете стратегізувати та реструктуризувати, коли ви спостерігаєте успіх або невдачу ваших маркетингових спроб.

3. Інструменти аналізу ключових слів

Якщо ви можете добре оцінювати ключові слова, це означає, що клієнти, які набирають запити, пов'язані з вашим бізнесом, швидше за все, будуть спрямовані на ваші веб-сторінки.

Інструменти добору ключових слів дають вам дані про те, як часто термін шукається в різних пошукових системах. Ви можете інтерпретувати інформацію та визначити, які ключові слова допоможуть вашому бізнесу ефективніше працювати в результатах звичайного пошуку.

4. Інструменти ефективності вмісту

Вміст має важливе значення для ефективності вашого SEO. Інструменти ефективності контенту оцінюють якість вашого вмісту на основі таких факторів, як релевантність, зручність читання та оптимізація пошукових систем .

Ці інструменти також допоможуть вам знайти ідеї щодо контенту та створити стратегію вмісту, яка підвищить репутацію вашого сайту серед потенційних клієнтів, одночасно досягти кращої ефективності роботи в галузі SEO .

5. Інструменти для видалення з'єднання

Хоча вам ніколи не доведеться відхиляти посилання, якщо алгоритм Google Penguin покарає вас, вам потрібно буде видалити деякі посилання. Це може зайняти багато часу.

Ви також можете видалити посилання, якщо на них вплинув негативний напад на SEO, або ваш вміст пов'язаний з деякими сайтами, які можуть негативно вплинути на ваш рейтинг. Ви будете пожинати, залишаючись в хороших книгах Google .

6. Будівельні інструменти для зв'язку

Хоча Google проти створення посилань, вони можуть допомогти вашому рейтингу. Це пов'язано з тим, що посилання є одними з впливових факторів рейтингу, які допомагають Google вирішити, чи є ваш сайт надійним, або владою щодо певних ключових слів або тем .

Якщо ви робите це правильно, будівництво посилань повинно мати величезне значення для обох сторін, одне отримує винагороду за якісний вміст, а інший підвищує обізнаність про свій сайт як авторитет у певній галузі.

November 29, 2017