Back to Question Center
0

Semalt Expert описує способи пом'якшення ризику від шкідливих програм

1 answers:

Незважаючи на найвищу силу, яку виявляє Інтернет як джерело будь-якої інформації, існує безліч ризиків, пов'язаних з діяльністю в Інтернеті. Хакери та агенти використовують онлайн-елементи, такі як електронні листи, повідомлення та спливаючі об'яви, щоб маніпулювати невинними користувачами. Розповсюдження шкідливих програм, вірусів та троянських програм - це одна з найбільш руйнівних стратегій, що використовуються онлайн-користувачами для доступу до комп'ютерної інформації, яка використовується для крадіжки особистих даних, знищення документів та виявлення приватної інформації - joyetech e liquids.

Райан Джонсон, старший менеджер з продажу Semalt , передає вам найпоширеніші ознаки зараження комп'ютерами та стратегії їх уникнення.

Шкідливе програмне забезпечення

Зловмисне програмне забезпечення (шкідливе програмне забезпечення) - це програмне забезпечення в інтернет-браузері, де відображаються небажані реклами. Вони можуть заразити комп'ютерну систему, щоб розкрити конфіденційну інформацію про організацію або розкрадати клієнтські кошти, взяти на себе системи та вимагати викупу або викривати конфіденційну інформацію. Вони існують у чотирьох формах: віруси, хробаки, трояни, шпигунські програми.

1. Віруси:

Ця шкідлива програма вставляє себе в програми, відтворює, поширює та виконує шкідливі дії, такі як знищення даних.

2. Вормс:

Черв'яки не приєднуються до програм, але вони сканують через мережі, повторюють і шукають вразливих машин для атаки.

3. Трояни:

Троян - це шкідливе програмне забезпечення або файл даних, який, як видається, буде корисним, доки він не буде вбудований в комп'ютерну систему..Вони можуть шифрувати файли потерпілого або весь жорсткий диск, запобігати доступу до інформації та вимагати викупу. Більшість троянців розповсюджуються через вкладення файлів в електронних листах.

4. Шпигунські програми:

Шпигунське програмне забезпечення - це шкідливе програмне забезпечення, яке контролює діяльність комп'ютера та надсилає інформацію третій стороні без відома користувача. Дані, вкрадені, можуть полегшити накладення, вчинення крадіжки та іншу незаконну діяльність на ім'я користувача .

Як усвідомити комп'ютер - це шкідливе програмне забезпечення

Важко знати, що система інфікована, поки вона не проявляється. Комп'ютер може сповільнитися, але це може бути результатом численних причин, крім вірусів, хробаків та троянів. Після зараження шкідливе програмне забезпечення може відображати повідомлення, пошкоджувати файли або відображати себе через пошкодження, такі як викрадення коштів. Профілактика - це найкраще рішення для троянів, вірусів та хробаків, оскільки виявлення відбувається після того, як пошкодження буде зроблено.

Як уникнути шкідливих програм?

 • Визначте відправників електронних листів перед тим, як відповідати або відкривати вкладення та скасувати передплату підозрілих адрес.
 • Не натискайте на підозрілі посилання на веб-сайті чи вкладеннях електронної пошти
 • .
 • Перевірте справжність підозрілої електронної адреси по телефону або видаліть її
 • .
 • Навчайте персоналу та близьких людей на регулярній основі небезпек черв'яків, вірусів та троянів.
 • Використовуйте програмне забезпечення для захисту від вірусів та фільтрів, щоб спамерувати пошкоджені повідомлення електронної пошти та налаштувати параметри безпеки на найвищому рівні
 • .
 • Необхідно постійно оновлювати комп'ютерну систему. Використовуйте рекомендоване автоматичне оновлення.
 • Якнайшвидше використовуйте будь-які важливі патчі програмного забезпечення, які відсутні в системі, і активуйте автоматичні оновлення.
 • Вимкніть макроси Microsoft Office, оскільки деякі віруси маскують себе як макроси. Зверніться до Інтернету, щоб встановити, чи макрос не є шкідливим програмним забезпеченням
 • .
 • Встановлюйте програмне забезпечення лише від надійних постачальників, оскільки ненадійні джерела можуть містити віруси, хробаки та трояни
 • .
 • Переконайтеся, що операційна система, що використовується, оновлюється, оскільки старі системи, такі як Windows XP, є вразливими
 • .
 • Зробіть регулярне резервне копіювання даних і використовуйте страхові поліси.

Найкращий спосіб уникнути черв'яків, троянів, вірусів та інших шкідливих програм - це пильний погляд та дотримання превентивних заходів.

November 28, 2017