Back to Question Center
0

Semalt Expert на Twitter Бізнес-поради для підвищення маркетингової кампанії

1 answers:

Не варто було б сказати, що Twitter є одним з найпопулярніших і чудових інструментів для бізнесменів, які розширюють свою присутність в Інтернеті. Це допомагає їм будувати свої веб-сайти та в значній мірі підвищити залучення їх користувачів.

Незважаючи на різні поради щодо бізнесу Twitter, наступні з Frank Abagnale, провідного експерта від Semalt , пов'язані з успішним соціальним маркетингом і, безсумнівно, нададуть вам багато переваг.

Оптимізуйте свою присутність у Twitter

Для всіх бізнесменів стало важливо оптимізувати свою діяльність у Twitter. Ви повинні створювати рекламу Twitter і діяти як професіонал, якщо хочете залишитися в живих протягом усього життя в Інтернеті - name creation websites. Брендинг означає, що вам потрібно буде додати власний брендінг у свій профіль Twitter. З часом це стало важливим аспектом, і виживання бізнесу залежить від того, наскільки добре ваш бренд представлений в Інтернеті. Весь процес починається з належного біо. Так, вам доведеться написати хорошу біографію у 160 символів у своєму профілі Twitter, якщо ви серйозно ставитесь до роботи та ведення бізнесу в Інтернеті.

Створення контентної стратегії

Необхідно витратити час і створювати плани вмісту Twitter. Ви можете встановити свій бізнес, якщо ви дбаєте про правила соціальних мереж та дозволите вашому вмісту бути більш творчим та цікавим..Все це стане можливим лише тоді, коли ви побудуєте свою стратегію вмісту. Ви повинні створити зручний для користувача вміст, а також той, який краще говорить про ваш бізнес. Виберіть модну тему та ключові слова, орієнтовані на галузь, щоб залучити велику кількість людей. Крім того, ви повинні зосередити увагу на досягненні цінності вашої аудиторії. Це обов'язково для всіх користувачів Twitter і тих, хто займається певним бізнесом.

Використання хаштейків

Для розширення сфери вмісту потрібно використовувати хеш-теги. Майже всі користувачі Twitter використовують хеш-теги для встановлення зв'язку з відповідними людьми та взаємодії з великою кількістю сторонніх користувачів. Ви повинні вибрати хеш-теги, виходячи з вашої аудиторії та характеру веб-сайту. Чим більше хеш-тегів ви вставляєте, тим кращими будуть результати на Twitter .

Вирощувати та залучати своїх послідовників

Маркетинг соціальних мереж вважається успішним лише тоді, коли ви виросли та залучають своїх послідовників через місяці від місяців. Переконайтеся, що ваші вболівальники Twitter не скуштуються або не втомлюються, оскільки вони можуть негайно вас відслідковувати. Ви повинні заохочувати інших спілкуватися з вами і залучати кожного до певних обговорень щодня. Це, в кінцевому підсумку, збільшить вашу кількість підписок Twitter та ваших бізнес-груп ризику.

Виміряйте свої результати та уточнюйте свої зусилля

Нарешті, але не менш, слід оцінювати свої результати та вдосконалювати свої зусилля раз на тиждень. Для цього ви можете використовувати інструменти Twitter, такі як Trtrland, Twitalyzer і TweetReach. Усі ці інструменти полегшують вимірювання маркетингових зусиль Twitter. Виходячи з результатів, ви можете створювати звіти та визначити, які стратегії були корисними для впливу вашого бізнесу. Зробіть ці стратегії частиною вашого бізнесу і позбуйтеся тих, хто зробив ваш бізнес без користі.

November 29, 2017