Back to Question Center
0

Semalt Експерти - Економія часу на 6 типів негативного SEO

1 answers:

В даний час розроблено багато веб-сайтів, і нам стало важко розрізняти білу капелюх SEO і чорну капелюх SEO . Негативний SEO - це те, на що ви повинні турбуватися, оскільки це не є безпечною стратегією для отримання бажаних результатів. Не варто було б сказати, що негативний SEO має багато загроз, і ви можете залишити пошукову машину, щоб ваш сайт заборонив на все життя.

Ось Джейсон Адлер, менеджер з успіху клієнтів компанії Semalt , розповідав про шість типів негативних пошукових систем.

Перш ніж перейти до деталі публікації, дозвольте мені сказати вам, що негативний SEO - це набір стратегій, які використовуються для зниження рангів конкурентів, щоб ваш сайт отримав хороші оцінки в результатах пошукової системи. Найчастіше люди створюють неприродні посилання, публікують зміст та змінюють перспективи сайту, що створює проблеми для веб-майстра. Негативний SEO не зникне вашої рангу. Натомість це займе якийсь час, перш ніж ваш сайт зникне з результатів пошукової системи.

Ферми зв'язку

Пара спам-посилань не може пошкодити веб-сайт. Ось чому різні люди використовують ферми з посиланням для створення посилань у значній кількості. Вони отримують такі посилання з взаємопов'язаних веб-сайтів і коригують їх з невідповідними сайтами. Кілька місяців тому веб-сайт втратив свій рейтинг через ферми зв'язку, і власник видаляє тисячі посилань із текстовими прив'язками, які розміщені його конкурентами. Запобігання негативним нападам на SEO можливе. Для цього ви повинні визначити зворотні посилання вашого веб-сайту і відстежувати зростання сайту на регулярній основі.

Скребком

Обрізання - це те, де ваші статті копіюються з інших веб-сайтів, і це створює проблеми з дублюванням вмісту в Інтернеті. Коли Google виявить, що багато статей присутні з одним і тим самим текстом, це може завдати шкоди Ранг вашого сайту Найчастіше пошукові системи досить розумні, щоб знайти перші публікації оригінальних статей. Copyscape - чудовий інструмент для запобігання скребу значною мірою. Ви повинні отримати преміум-версію та знайти копії одного разу в тижня. Слід спробувати знайти, де публікуються ваші статті та видаляти їх за будь-яку ціну.

Сильне повзання

Є випадки, коли вам буде відчайдушно знати, хто ваші конкуренти і як швидко їхні сайти оцінюються. Це справа повзання і може зайняти деякий час. Ви ніколи не повинні сканувати веб-сторінки сильно, оскільки це може негативно вплинути на загальну ефективність вашого сайту. Якщо ви помітили, що ваш веб-сайт працює повільно, вам слід зв'язатися з компанією хостингу або веб-майстром, щоб отримати корисні поради та рекомендації.

Змінення змісту

Модифікація змісту, переписування та обертання вмісту - не найкраща ідея. Це короткостроковий і не може отримати бажаних результатів. Більша частина вмісту, що перезаписується або обертається, вважається спамом. Якщо ви хочете уникнути використання чорної капелюшки чи негативного SEO, обов'язково створюйте новий вміст і користуйтеся високим авторитетом веб-сайту. Ви не повинні змінювати свій вміст задля зворотних зв'язків, оскільки Google може заблокувати ваш сайт.

Як деінделювати сайт

Немає необхідності знову і знову де-індексувати ваш веб-сайт. Навіть невеликі зміни в robots.txt можуть залишити постійні враження. Ви повинні регулярно перевіряти посилання та зворотні посилання вашого сайту, щоб забезпечити його якість. Rank Tracker - це хороший інструмент, який можна використовувати для тестування автоматизованих посилань на веб-сторінки. Ви можете завантажити та встановити цей інструмент, щоб отримувати щоденні або щотижневі оновлення.

Злом веб-сайту

Якщо зловмисники намагаються викрасти вашу особисту інформацію, вони можуть намагатися вчинити шкоду оптимізації пошукової системи. Все це може зруйнувати репутацію вашого сайту та рейтинги пошукової системи. Саме тому ви повинні дотримуватися порад Google, оскільки воно хоче захистити всіх користувачів від хакерів. Негативний SEO може бути зроблено з вашого веб-сайту, якщо ви не звертаєте увагу на захист ваших онлайн-даних Source .

November 29, 2017