Back to Question Center
0

Semalt Експерт: як створити цінуваті Twitter фотографії?

1 answers:

Чи дійсно піктограми чірікать, щоб отримати більше послідовників? Чи правда, що вони також котуються в більшій кількості подобається, повторює і згадує? Звичайно, вони роблять. Є номери, які гарантовані для цього, тому фотографії tweet працюють. Там є лову, хоча: фотографії повинні бути доступними.

Френк Абагнале, менеджер з успішності клієнтів компанії Semalt , описує тут поради щодо створення добрих фотографій у Twitter .

Ось чотири випадкові моменти, які показують вплив фотографій tweet - ray ban aviator model 3025 ray-ban.

Справа один:

BufferApp деякий час спостерігав свою обліковий запис Twitter у листопаді 2013 року. Те, що вони розвіяли, показали знайомі шаблони. Тіти з фото отримали на 18% більше кліків і на 150% більше ретвітів, ніж ті, що не мають фотографій.

Справа два:

Twitter виявив фактори, які сприяли більш ретвітів і вгадати, який фактор сіл на вершину списку? Звичайно, як і слід було очікувати, це були фотографії. Твіти з фотографіями збільшились на 35%, відео (28%), котирування (19%), цифри з номером (17%), а користувачі з хеш-тегами збільшили показник на 16%. Зауважте, що ви можете змішувати фотографії та цитати для більш ретвітів.

Три справа:

Блог Sotrender проаналізував 500 найбільш популярних брендів у Twitter. Їх акцент було зроблено у визначенні того, як вплинули посилання pic.twitter.com, vines, Instagram, Facebook та twitpic.com. Зв'язки з виноградами і twitpic.com мали незначний ефект, тоді як ці з фотографіями та pic.twitter.com мали на 141% більше ретвітів. З іншого боку, користувачі з посиланнями на Facebook / Instagram отримали відповідно 122% та 89% ретвітів..

Справа четверта:

Після того, як Ден Зарелла взяв час, щоб проаналізувати 400 тисяч твітів (вибраних випадковим чином), щоб оцінити вплив візуальних повідомлень Twitter на ретвітів. Його висновок після аналізу? Твіти з фотографіями мали 95% шансів, що вони будуть відновлені.

Розмір? Який розмір?

На думку експертів, потрібно знати ідеальний розмір фотографій у форматі tweet. На екрані настільного ПК всі зображення на часовій шкалі складають 506 і 253 пікселів (пікселів). Його співвідношення сторін 2: 1. Якщо фотографія не потрапляє до діапазону (скажімо, вона перевищує це значення), тоді вона обрізається за замовчуванням. Однак коли хтось натискає зображення, він / вона переглядає все це.

Створення достойних твітових фотографій

1. Водяний знак їх - для цього використовуйте Пабло (безкоштовний інструмент). Почніть із створення красивого зображення цитати, запитання або просто заголовка. Завершіть фото з богами.

2. Поділіться своїми фотографіями Instagram та Facebook. Якщо ваші послідовники на цих платформах їх полюбили, тоді ваші твідери також будуть любити їх.

3. Створіть колаж зображень. Ви можете використовувати три-чотири фотографії, щоб розповісти історію свого роду. Це завжди творить чудеса.

4. Тег Тег Тег Як і у всіх соціальних мережах, Twitter також дозволяє позначати інших користувачів, щоб скористатися цим.

5. Спробуйте анімаційні GIF-файли. GIF-файли можуть бути чудовим способом додавання унікального вмісту до вашої часової шкали. Зауважте, що GIF-файли у Twitter не грають автоматично. Спочатку користувач повинен натиснути кнопку відтворення.

November 29, 2017