Back to Question Center
0

Semalt Експерт викладає профілактичні заходи для комп'ютерних вірусів

1 answers:

У нас у всіх випадках були болісні та незабутні контакти з комп'ютерними вірусами. Один із уроків, про який ми поділяємо спільно, - це бажання, яке ви знали, як запобігти або усунути ці віруси заздалегідь.

Не турбуйтеся, Іван Коновалов, один з найбільш досвідчених фахівців Semalt , в цій статті висвітлює практичні способи уникнення комп'ютерних вірусних інфекцій. Вони включають:

Завжди завантажувати програми з законних та довірених джерел

Ці віруси заражають та посягають на комп'ютерні програми, таким чином, отримуючи доступ до вашої системи - black aspire atlantis. Тому ви повинні завантажувати програми з справжнього постачальника або сторонніх веб-сайтів.

Зберігати резервну копію комп'ютера

Завжди доцільно мати додаткову копію всіх ваших критичних файлів. Резервне копіювання дозволяє вам відновити всі ваші дані і повернутись до роботи з нормальними функціями.

Сканування і підтвердження електронних вкладень

Новий трюк в місті - це зараження вірусами через вкладення електронною поштою як наміром, так і несвідомо. Шкідливі вкладення електронної пошти вводяться в систему після відкриття пошти, отже, потрібно сканувати і перевірити ці вкладення перед завантаженням. Це ще більш корисно, оскільки джерело електронної пошти може бути скомпрометованим і не відають, що вони передають віруси.

Встановлення антивірусних і шкідливих програм

Оновлений антивірус та програмне забезпечення зловмисного програмного забезпечення роблять ваш комп'ютер еластичним у виявленні та видаленні потенційних загроз..Адміністратор також може запускати частому сканування системи з метою безпеки.

Відключити попередній перегляд зображення електронної пошти

Не потрібно завантажувати заражені файли на вкладення електронної пошти, щоб отримати віруси у вашій системі. Інфекція може починатися з простого попереднього перегляду зображень у вашому електронному листі. Щоб уникнути цього, вимкніть попередній перегляд зображення у вашому поштовому клієнті, лише переглядаючи зображення, отримані з надійних джерел.

Оновлення регулярних операційних систем

Ваша комп'ютерна система залишатиметься вільною від вірусів, коли ви намагаєтесь постійно оновлювати оновлену операційну систему. Оновлення роблять це чуйним і здатним мати справу з найновішими комп'ютерними вірусами.

Активувати комп'ютерний брандмауер

Навіть коли ви оновлюєте свої програми та операційну систему, брандмауер - це перша і остання лінія захисту комп'ютера від вірусних інфекцій. Тримайте його і активно, щоб уникнути інфікування вірусами третьої сторони.

Використовувати права адміністратора комп'ютера

Комп'ютер повинен мати лише одного адміністратора, який має всі права та привілеї для встановлення програм. Використовуйте ці права, щоб іноземні користувачі не піддавали вашій системі такі ризики.

Регулярний моніторинг ПК

Ну, ви не знатимете, чи брандмауер вашого комп'ютера деактивовано, або потрібні оновлення для ваших програм ОС, якщо ви не регулярно стежите за вашою системою за тим самим.

дотримуйтесь повідомлень компьютера

Антивірусні та шкідливі програми кодуються таким чином, щоб заздалегідь попереджати користувача, коли потрібні або доступні останні оновлення. Вони також повідомлятимуть користувачу, коли будуть виявлені загрози зловмисного програмного забезпечення. Ніколи не проігноруйте таке попередження та сповіщення. У тій же примітці дотримуйтесь повідомлень про всі оновлення комп'ютера в довгостроковій перспективі.

Створення та підтримка відділу інформаційних технологій

Для великих організацій потрібен ІТ-відділ для підтримки ваших комп'ютерних серверів та систем для плавних операцій.

November 28, 2017