Back to Question Center
0

Semalt Експерт розкриває Facebook і трюки Twitter для SMO і SMM

1 answers:

Чи є у вас уявлення про те, як отримати велику кількість переглядів з Twitter і Facebook? Не можна було б сказати, що Facebook і Twitter є двома найсучаснішими мережами соціальних мереж, які забезпечують чудові можливості для взаємодії, якщо ви використовуєте їх мудро і оптимізувати свої основні функції. Для маркетологів соціальних мереж це не важка робота, але для новачків неможливо отримати бажані результати, оскільки вони не знають про сучасні методології. Ви повинні переглянути правила та правила Facebook і Twitter, а також проаналізувати, як можна створювати цікавий вміст щодня.

Френк Абагнале, один з провідних експертів з цифрових служб Semalt , поділився своїми порадами для отримання достатнього досвіду.

Відповідні відеофайли

Перше, що вам слід мати на увазі, це те, що ви публікуєте тематичний вміст та відео як на Facebook, так і на Twitter. Важливо спостерігати за тим, що ваші послідовники люблять читати, а також переглядати та керувати вашими сайтами соціальних мереж відповідно. Більшість людей не знають, що генерація звичайного трафіку з Twitter і Facebook дуже проста. Вам не потрібно розміщувати сотні на тисячі речей кожен день. Просто одна справа в годину за участі відео та коротких кліпів буде робити роботу для вас..

Поділитися Цитати Фотографії

Якщо ви не знайшли відповідне відео, ви можете поділитися цитатами та фотографіями на веб-сайтах соціальних мереж. Люди люблять натхнення котирування, які зберігають свій психічний рівень стабільним і створюють позитивність у своїй особистості. Ви можете допомогти їм позбутися всіх проблем та емоцій, ділившись цитати фотографії кожні півгодини. Це забезпечить вам якісні результати та може значно збільшити кількість поглядів на ваш веб-сайт, а також більшу кількість поглядів на ваш веб-сайт.

Націляйте ваші звичайні посади

Якщо Facebook обмежив ваші повідомлення кільком людям, найкращим варіантом є націлювання на ваші звичайні повідомлення за допомогою оголошень Facebook. Це може призвести до того, що ваші публікації та веб-сайт стають все більш очевидними в Інтернеті, а також можуть сприяти інформованості серед інших про вашу марку. Не тільки Facebook, а й Twitter - це хороший спосіб збільшити рівень охоплення в Інтернеті. Ви можете використовувати свої оголошення, які вам не будуть коштувати багато, але зможуть отримати дуже хороші результати.

Отримати оголошення з популярними темами

Як Facebook та Twitter більше близькі до реального часу, коли мова йде про тенденції та плітки, ви можете отримати креативну з тенденціями теми, щоб збільшити ваші шанувальники соціальних мереж. Ми рекомендуємо більше і більше поділитися новинами та популярними повідомленнями. Це призведе до більшого опромінення вашим сайтом та соціальними мережами, ніж інші, і ваші шанси отримати багато шанувальників в кінцевому рахунку зростуть .

Створення і обмін курсами зі списком

Кураторські списки добре створювати та ділитися на Twitter і Facebook. Ці веб-сайти соціальних мереж фільтрують результати пошуку та отримують своїх користувачів кураторським та інформаційним змістом. Якщо ви створите такі публікації та вміст у великій кількості, протягом декількох тижнів ви можете отримати багато шанувальників і послідовників Source .

November 29, 2017